РІШЕННЯ від 10 червня 2020 року № 771

Дата: 18.06.2020 11:33

МЕДЕНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

дванадцята сесія сьомого демократичного скликання

від  10  червня 2020 року  № 771

Про утворення Центру надання адміністративних послуг Меденицької селищної   ради

Керуючись  законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про адміністративні послуги», постановою Кабінету Міністрів України від 20.02.2013р. №118 «Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг» (зі змінами), рішення  Меденицької селищної ради від 10.06.2020 №770 «Про затвердження Концепції створення та сприяння діяльності Центру надання адміністративних послуг в Меденицькій об’єднаній територіальній громаді на 2020-2022 роки», з метою покращення якості надання адміністративних послуг,    селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Утворити  Центр надання адміністративних послуг Меденицької селищної   ради (далі - Центр) як постійно діючий робочий орган.

2. Затвердити Положення про  Центр надання адміністративних послуг  Меденицької селищної    ради згідно з додатком 1 до цього рішення.

3. Утворити відділ організації надання адміністративних послуг Меденицької селищної  ради.

4. Покласти керівництво та відповідальність за організацію діяльності Центру надання адміністративних послуг Меденицької селищної ради, в тому числі за здійснення матеріально-технічного та організаційного забезпечення діяльності Центру, на відділ організації надання адміністративних послуг Меденицької селищної  ради.

5. Затвердити Положення про відділ організації надання адміністративних послуг Меденицької селищної ради згідно з додатком 2 до цього рішення.

6.Затвердити штатну чисельність працівників відділу «Центр надання адміністративних послуг» Меденицької селищної ради в кількості 8 штатних одиниць, в тому числі: начальник відділу, 2 адміністратори; 2 державних реєстратори; 3 спеціаліста І категорії.

7. Спеціалісту 1 категорії Дякович Л.В. з дотриманням вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» не пізніше п’яти робочих днів з дня прийняття цього рішення оприлюднити його на офіційному сайті Меденицької селищної ради.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову депутатської комісії з питань фінансів,бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (М. Бодьо).

Селищний  голова                                                                В.Шулак