День захисту дітей в бібліотеці-філії села Дорожів

Дата: 31.05.2021 14:42

"Веселий світ дитинства" - дитячий ранок до Дня захисту дітей в бібліотеці-філії с. Дорожів.
 "Нема світлішого нічого в цілім світі,
Як сонце ясне й чисті небеса.
Нема нічого кращого, як діти,
Бо в них любов, надія і краса..."

/Надія Красоткіна/
   Щороку, в перший день літа, ми відзначаємо добре і радісне свято -- День захисту дітей. Це свято є символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє.
    Діти - наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє.
    День захисту дітей офіційно був заснований у 1949 році за рішенням Міжнародної демократичної федерації жінок. Саме тоді у Парижі відбулася спеціальна сесія Міжнародної демократичної федерації жінок, на якій було ухвалено рішення заснувати міжнародний день захисту дітей. Це було зумовлено тим, що після Другої світової війни, багато дітей по всьому світу залишилося сиротами, без даху над головою, їжі та інших засобів для існування.
    Уперше День захисту дітей відзначався  у 1950 році в 51 країні світу. У 1989 році ООН представила Конвенцію з прав дитини.
    В Україні День захисту дітей відзначається згідно з Указом Президента від 30 травня 1998року.
    З нагоди цього свята в бібліотеці-філіал с. Дорожів відбулося дитячий ранок "Веселий світ дитинства". Діти весело провели час за іграми, відгадували загадки й відповідали на запитання казково-правової вікторини. Вони з цікавистю ознайомилися з книжковою виставкою "Казка в гості завітала". На прикладі відомих казок бібліотекар роз'яснила статті Конвенції про права дитини. Діти малювали свої улюблених героїв казок.