Відповідно до рішення Державної комісії ТЕБ і НС на Львівщині встановили «жовтий» рівень епіднебезпеки з 00:00 год 23 вересня.

Дата: 23.09.2021 09:52

У зв’язку з цим, застосовується положення про припинення відвідування закладів освіти здобувачами освіти, крім закладів, в яких не менш як 80%  працівників мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації або отримання однієї дози вакцини.

«Близько 14% закладів освіти області готові продовжувати працювати. Всі інші з четверга будуть змушені тимчасово припинити роботу. Така позиція державної комісії  ТЕБ і НС – онлайн-навчання не буде. Причиною став низький рівень вакцинування працівників закладів освіти, подекуди свідоме саботування зі сторони освітян вакцинальної кампанії.  Відповідальність за функціонування закладу освіти залежить від керівників цих закладів, відповідних відділів освіти та голів громад.

Це вимушений крок зі сторони держави, водночас, здоров'я дітей на першому місці», зазначив перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Андрій Годик. За його словами сьогодні основним завданням органів влади всіх рівнів є нарощення темпів вакцинації серед населення, а особливо серед освітян.

За інформацією Олега Когута, регіонального координатора з питань вакцинації від коронавірусної інфекції на Львівщині, в області є всі можливості у максимально короткі терміни провакцинувати необхідну кількість педагогів, адже робота виїзних мобільних бригад налагоджена і вакцини в області є у достатній кількості.

Нагадаємо, повний курс вакцинації пройшли 37% освітян Львівщини. 44% отримали першу дозу вакцини.

Жовтий епідеміологічний рівень забороняє:

• масові заходи за участі більше 1 особи на 4м2 площі будівлі чи території;
  • заповненість кінозалів та залів інших культурних закладів понад 50% місць;
  • заповненість спортзалів та фітнес-центрів не більше ніж 1 людина на 10м2

При цьому носіння маски в громадських приміщеннях та транспорті, а також дотримання дистнції в 1,5 метра обов’язкове!

Львів віднесли до жовтої зони карантину. Два райони Львівщини лишаються у  червоній