Скорботна зустріч Воїнів Збройних Сил України.

Дата: 11.05.2022 15:35

Знову сьогодні Меденицька громада з шаною та скорботою зустрічала загиблих воїнів Збройних Сил України і знову двох: Веселовського  Богдана Богдановича та Янісіва Михайла Івановича. Біль і скорбота, жаль і туга переповнюють серця мешканців громади,  односельчан, родини та друзів.

Великою колоною із національними прапорами супроводжували  кортеж з тілами загиблих вулицями Меденицької громади до пам’ятника «Борцям за волю України», де священнослужителі з різних парафій відправили Панахиду. Помолилися присутні мешканці громади та представники влади і віддали пошану  Героям, які поклали  своє життя за незалежність  України.

Вся Меденицька громада низько вклоняється та схиляє голови перед родинами загиблих.

Щиро співчуваємо…

Слава та вічна пам’ять героям України!