Юридичний сектор

08 Січня, 2024 р., 10:16
РІШЕННЯ № 2651 ВІД 19 грудня  2023 р. Про затвердження Плану діяльності Меденицької селищної ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2024 рік.   План Даяльності Меденицької селищної ради  з підготовки проєктів регуляторних актів на 2024 рік
12 Липня, 2021 р., 21:16
РЕЄСТР територіальних угод, колективних договорів, змін і доповнень до них
08 Липня, 2021 р., 16:11
     Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди» {далі – Закон), галузеві (міжгалузеві) і територіальні {обласні та республіканська) угоди підлягають повідомній реєстрації в установленому порядку центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері трудових відносин, а колективні договори і територіальні угоди іншого рівня – місцевими органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування.