Фонд соціального страхування

07 Листопада, 2022 р., 12:12
В Дрогобицькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області звертають увагу суб’єктів господарювання, що Закон України від 30 листопада 2021 року № 1914-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» розширив перелік осіб, здійснення операцій, з якими по наданню їм безповоротної фінансової допомоги (безоплатно наданих товарів, робіт, послуг) вимагатиме від платника податку на прибуток підприємств збільшення фінансового результату до оподаткування відповідного податкового (звітного) періоду на суму такої перерахованої безповоротної фінансової допомоги (безоплатно наданих товарів, робіт, послуг).
07 Листопада, 2022 р., 11:27
Під час проведення зустрічі у приміщенні Дрогобицької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області, податківці звернули увагу присутнім, що відповідно до  статей 7, 15, 33 та 56 Закону України "Про Національний банк України", з метою удосконалення та приведення у відповідність до вимог нормативно-правових актів України Правління Національного банку України затвердило Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні (далі – Положення № 148).
07 Листопада, 2022 р., 11:19
Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує платників, користувачів РРО/ПРРО, що наказом Міністерства фінансів України від 17.08.2022 року № 243 внесено зміни до порядків застосування РРО та ПРРО.
02 Вересня, 2022 р., 12:53
З червня Фонд соціального страхування України відновив направлення українців на реабілітаційне лікування, яке було вимушено призупинено після початку повномасштабного вторгнення росії.
16 Червня, 2022 р., 16:06
Після нападу росії на нашу країну 24 лютого 2022 року Верховна рада України запровадила воєнний стан. Воєнний стан – це особливий режим функціонування країни, який запроваджується у разі військової агресії, загрози національній безпеці, територіальній цілісності. Водночас із запровадженням воєнного стану можуть обмежуватися багато прав і свобод громадян, зокрема, обмеження пересування громадян та транспортних засобів, введення комендантської години, заборона на проведення масових заходів, мітингів, страйків тощо.
16 Червня, 2022 р., 15:19
Щороку Фонд соціального страхування України забезпечує тисячі працюючих українців реабілітаційним лікуванням після перенесених важких захворювань і травм, а потерпілих на виробництві – санаторно-курортним лікуванням.
12 Травня, 2022 р., 10:54
Одним з основних статутних завдань робочих органів Фонду соціального страхування України є впровадження та здійснення комплексу заходів щодо профілактики виробничого травматизму, забезпечення здорових та нешкідливих умов праці, здійснення усіх можливих дій щодо збереження здоров'я працівників та уникнення випадків виробничого травматизму.
29 Березня, 2022 р., 12:34
   Попри умови воєнного стану фахівці Фонду соціального страхування України продовжують роботу для безперервного здійснення усіх виплат так як Фонд є гарантом виплат, допомог та медико-соціальної підтримки для мільйонів українських працівників, вагітних жінок, потерпілих на виробництві та їх родин.
17 Лютого, 2022 р., 09:52
Відповідно до  постанови правління Фонду соціального страхування України «Про внесення змін до структури органів Фонду соціального страхування України та граничної чисельності працівників Фонду соціального страхування України» від 18.11.2021 № 35, з 01.03.2022 затверджено нову структуру управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Львівській області.
10 Лютого, 2022 р., 14:30
Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 « Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричинену коронавірусом  SARS-CoV-2» (із змінами та доповненнями) та на виконання наказу управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області від 31.01.2022 №44 «Про посилення протиепідемічних заходів у зв’язку  із різким збільшенням кількості захворювань на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом  SARS-CoV-2» повідомляємо, що  прийом відвідувачів проводиться  дистанційно.