Фонд соціального страхування

16 Червня, 2022 р., 16:06
Після нападу росії на нашу країну 24 лютого 2022 року Верховна рада України запровадила воєнний стан. Воєнний стан – це особливий режим функціонування країни, який запроваджується у разі військової агресії, загрози національній безпеці, територіальній цілісності. Водночас із запровадженням воєнного стану можуть обмежуватися багато прав і свобод громадян, зокрема, обмеження пересування громадян та транспортних засобів, введення комендантської години, заборона на проведення масових заходів, мітингів, страйків тощо.
16 Червня, 2022 р., 15:19
Щороку Фонд соціального страхування України забезпечує тисячі працюючих українців реабілітаційним лікуванням після перенесених важких захворювань і травм, а потерпілих на виробництві – санаторно-курортним лікуванням.
12 Травня, 2022 р., 10:54
Одним з основних статутних завдань робочих органів Фонду соціального страхування України є впровадження та здійснення комплексу заходів щодо профілактики виробничого травматизму, забезпечення здорових та нешкідливих умов праці, здійснення усіх можливих дій щодо збереження здоров'я працівників та уникнення випадків виробничого травматизму.
29 Березня, 2022 р., 12:34
   Попри умови воєнного стану фахівці Фонду соціального страхування України продовжують роботу для безперервного здійснення усіх виплат так як Фонд є гарантом виплат, допомог та медико-соціальної підтримки для мільйонів українських працівників, вагітних жінок, потерпілих на виробництві та їх родин.
17 Лютого, 2022 р., 09:52
Відповідно до  постанови правління Фонду соціального страхування України «Про внесення змін до структури органів Фонду соціального страхування України та граничної чисельності працівників Фонду соціального страхування України» від 18.11.2021 № 35, з 01.03.2022 затверджено нову структуру управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Львівській області.
10 Лютого, 2022 р., 14:30
Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 « Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричинену коронавірусом  SARS-CoV-2» (із змінами та доповненнями) та на виконання наказу управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області від 31.01.2022 №44 «Про посилення протиепідемічних заходів у зв’язку  із різким збільшенням кількості захворювань на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом  SARS-CoV-2» повідомляємо, що  прийом відвідувачів проводиться  дистанційно.
10 Лютого, 2022 р., 14:25
Нагадуємо, що при поданні заяв-розрахунків  по е-лікарняних працівників за сумісництвом до робочих органів  Фонду соціального страхування України необхідно зазначати номер  лікарняного до знаку крапки, не вказувати  крапку і цифру після крапки у номері листка непрацездатності. Зазначена цифра є технічною інформацією про те, що це копія електронного лікарняного, а застрахована особа, якій сформований лікарняний працює за сумісництвом.
10 Лютого, 2022 р., 14:19
Згідно наказу  Міністерства охорони здоров'я «Про внесення змін до деяких наказів МОЗ»  від 26.01.2022 № 171, стосовно медичних висновків про тимчасову непрацездатність та електронних лікарняних, паперові листки непрацездатності продовжать видавати у чотирьох виключних випадках до 1 травня 2022 року.
25 Січня, 2022 р., 16:15
На підставі проведеного аналізу  видатків на матеріальне  забезпечення застрахованих осіб по Дрогобицькому відділенню управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області (надалі –Відділення)  у 2021 році в порівнянні з 2020 роком спостерігається зменшення кількості  осіб на 1,4%  та кількості днів  тимчасової непрацездатності  на 11,7%. За вищевказаний період зросла  кількість  листків непрацездатності на 0,3% , це пояснюється тим, що у 2021 запроваджено електронні лікарняні, середня тривалість яких значно менша ніж паперових. В цілому  середня тривалість  листків непрацездатності   у 2021 році зменшилася в порівнянні з 2020 роком  на 11,9%. Витрати за рахунок коштів Фонду зросли  на 1,6% або 420,1 тис. грн, що пояснюється зростанням  середньоденної допомоги на 15%  або 36,41 грн.
17 Грудня, 2021 р., 09:53
За час лікування захворювань і травм Фонд соціального страхування України компенсує працівникам втрачений заробіток. Однак, якщо непрацездатність настала внаслідок алкогольного, наркотичного, токсичного сп’яніння або пов’язаних з ним дій, допомога за таким лікарняним не надається.