Меденицька селищна рада
Львівська область, Дрогобицький район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Центр надання соціальних послуг Меденицької селищної ради Дрогобицького району Львівської області

01 Січня, 2022 р., 15:15
В переддень Нового року та Різдвяних свят, колектив «Центру надання соціальних послуг» щиро вітає голову Меденицької селищної ради Михайла Живчина, працівників структурних підрозділів, депутатський корпус та всіх мешканців нашої громади зі святами.  Нехай Господь благословить кожного з вас. Нехай у Новому році Господь обдаровує  міцним здоров’ям, достатком, скріплює сили для невтомної праці для  добробуту  і процвітання нашої громади  й держави в цілому. Нехай радість Різдва Христового зігріває серця упродовж цілого року. Бажаємо, щоб на тернистих дорогах  життя Ви були керовані незгасимим світлом Вифлеємської зорі. Новонароджений Спаситель нехай вислухає всі наші прохання та молитви, збереже наш народ і нашу державу в мирі й гаразді та обдарує своїм небесним благословенням.
30 Грудня, 2021 р., 10:36
   Директором  КУ “Центр надання соціальних послуг” Оксаною Тринчук проведена підсумкова нарада з працівниками установи, на якій обговорювали звіт про пророблену  роботу за 2021 рік.
21 Грудня, 2021 р., 10:09
  Щорічно, з приходом зими, ми чекаємо улюблене всіма свято – Святого Миколая. Ми з трепетом та радістю готувалися до цього дива. Працівниками КУ “Центр надання соціальних послуг” спільно зі службою у справах дітей  проведені заходи в селах Меденицької громади. Помічниками святого Миколая стали старости сіл, депутати, підприємці, БО «Мальтійська служба допомоги у Львові», «Різдвяний конвой» з Німеччини та всі небайдужі громадяни, зусиллями яких зібрано та роздано сотні подарунків для найбільш потребуючих верств нашої громади. А це іграшки, солодощі, фрукти, розвиваючі ігри, книги, канцелярія, одяг тощо. З колядкою “Ой хто, хто Миколая любить” Святий Миколай та ангелики завітали і до малих дітей, і до стареньких людей. Скільки щастя, радості і посмішок було в цей день… Дякуємо всім за бажання роботи добро!
13 Грудня, 2021 р., 14:47
       Працівниками КУ «Центр надання соціальних послуг» ведеться підготовча робота до свята Святого Миколая. Завдяки голові селищної ради Михайлу Живчину та депутатському корпусу  закуплені продукти харчування та солодощі для малозабезпечених громадян, сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, людей похилого віку та особам з інвалідністю. До цього заходу залучаються також спонсори та всі небайдужі.
13 Грудня, 2021 р., 12:44
  У рамках щорічної Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства, " КУ «Центр надання соціальних послуг» інформує громадськість Меденицької територіальної громади щодо попередження домашнього насильства. Надаємо декілька рекомендацій стосовно недопущення насильства над дітьми. Бо насильство – це те, що принижує честь та гідність як дорослої людини, так і дитини, а побої – це приниження. Б’є – не означає любить (навіть, якщо гарно перепрошує), б’є – це ст. 121,122,125,126,та 127 Кримінального кодексу України. За кожен з видів насильства передбачена різна відповідальність, покарання можуть бути такі: громадські роботи на строк від 150 до 240 годин, арешт на термін до шести місяців, обмеження волі на термін до 5-ти років або позбавлення волі на термін до 2-х років.
10 Грудня, 2021 р., 16:10
    Працівниками  КУ «Центр надання соціальних послуг» залучено фахівців КУ «Сколівський інклюзивно-ресурсний центр», які  надають послуги дітям з особливими потребами  для  професійного обстеження дітей с. Летні та Опори, що мають труднощі у фізичному та розумовому розвитку. Завдяки цьому буде складений висновок, який допоможе по розробленій програмі та методиці цим дітям брати участь у навчанні та суспільному житті.
03 Грудня, 2021 р., 13:43
     Щороку 3 грудня українське суспільство разом з усією світовою спільнотою відзначає Міжнародний день осіб з інвалідністю. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем людей з обмеженими фізичними можливостями, захисту їх гідності,  прав і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про його обов`язок виявляти турботу і милосердя до найбільш вразливої та незахищеної верстви населення .
24 Листопада, 2021 р., 09:39
 Ця осінь була багатою на ювілярів.
23 Листопада, 2021 р., 09:39
         
19 Листопада, 2021 р., 14:09
  В с. Літиня вручили  пам’ятні відзнаки «Батьківське серце» синам Петру та Назару Яцківим, батько яких загинув під час бойових дій на сході України, захищаючи її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність. Ця відзнака – пам’ятний срібний кулон у вигляді серця, обрамленого терновим вінком з краплинкою крові. На зворотньому боці кулона нанесено прізвище, ім’я  загиблого батька Яцківа Петра та додається іменне посвідчення синам. Ідеєю створення такої символічної нагороди  є те, щоб кожна дитина загиблого Героя могла носити частинку батьківського серця з собою, як оберіг.  Відвідали сім’ю загиблого, вручили відзнаки та пам’ятні подарунки голова Меденицької територіальної громади Михайло Живчин, секретар ради учасників АТО/ООС та сімей загиблих при Дрогобицькому міському голові Тарас Віцик, заступник  Меденицького селищного голови Іван Пурій, староста округу Анна Ткач, депутат Меденицької селищної ради Роман Марків, заввідділення соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Наталія Дем’яновська. Такі заходи дозволяють підтримати сім'ї загиблих, нагадати їм, що вони не залишились наодинці зі своєю втратою та вшанувати пам'ять наших героїв. Історія України наполегливо переконує, що боронити рідну землю завжди було нелегкою справою. Війна забирає найсміливіших, найвідданіших. Українці героїчного минулого та сучасники, не вагаючись, боронили рідну землю і вдень, і вночі, аби завжди міг наступити мирний ранок. Вручивши відзнаки, всі присутні  побажали  не забувати,  а гордитися мужністю та патріотизмом батька і щоб його серце билося в унісон з їхніми серцями.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора