19 Червня, 2024 р., 10:43
Скарбничка порад від КУ «Центр надання соціальних послуг Меденицької селищної ради»
31 Травня, 2024 р., 14:17
              Діти – це найбільша радість у нашому житті. Їхня щирість і життєлюбність дарує нам щастя, тепло та надію. Щорічно 1 червня ми традиційно відзначаємо Міжнародний день захисту дітей. Це свято завжди асоціюється зі сміхом, веселощами та родинними розвагами. На даний час, Україна відзначає його в тривожний час війни, під звуки сирен. Українські діти стали дітьми війни.    Але попри це все, ми стараємось, щоб наші дітки хоч трохи відволіклись від переживань і щирі усмішки засяяли на їхніх обличчях. Фахівцями КУ «Центр надання соціальних послуг Меденицької селищної ради» для діток з числа сімей, які опинилися в СЖО проведено святковий захід «Збережемо дитинство». Зі святом дітей привітали заступник селищного голови Марія Новаковська, директор КУ «ЦНСП» Оксана Тринчук та заввідділення соціальної роботи Наталія Дем’яновська. Дякуємо директору Меденицького аграрно-технологічного професійного коледжу Василю Лужецькому, його заступникам, майстрам та учням за прекрасні, фахові майстер-класи з виготовлення солодких декорацій, приготовлення піци, солодких десертів. Посмакували наші дітки корисним обідом, приготовленим за рецептами по Є.Клопотенку.  Потанцювавши та провівши гарно час, дітки отримали подаруночки, забрали приготовлену піцу та десерти, щоб пригостити батьків, ну і кольорові кульки, які додали всім настрою.      Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього, ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть хорошими людьми. Бажаємо всім дітям мирного неба над головою, міцного здоров'я, успіхів у навчанні та творчому розвитку. Нехай кожен день дарує їм нові враження, знання та вміння. Віримо, що діти – це наше майбутнє, і вони зроблять світ кращим!
10 Травня, 2024 р., 12:45
       У другу неділю травня, традиційно, в усьому світі святкують Міжнародний День матері.
02 Травня, 2024 р., 16:34
Ось і підійшов до кінця етап підготовки до Великодніх свят. Завершився він щорічною акцією «Великодній кошик». Працівниками  КУ “Центр надання соціальних послуг Меденицької селищної ради ” було придбано та доставлено до домівок,  як стареньких самотніх громадян, так і до сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, продуктові набори, які є вкрай необхідними.
22 Квітня, 2024 р., 16:43
  Розпочались весняно-польові роботи. І одним  із завдань соціальних робітників  КУ “Центр надання соціальних послуг  Меденицької селищної ради ” у цей   період  є   вчасно посадити все необхідне на присадибних ділянках підопічних.
15 Квітня, 2024 р., 16:01
   КУ «Центр надання соціальних послуг Меденицької селищної ради Дрогобицького району Львівської області» на прохання Львівської ОВА та департаменту соціального захисту населення поширює інформацію про громадську спілку «Центр відповідальної гри» (RGC), діяльність якої спрямована на попередження (профілактику) виникнення ігрової залежності, її подолання та мінімізацію негативних наслідків.
25 Березня, 2024 р., 10:43
 У  Центрі надання соціальних послуг Меденицької селищної ради цього тижня відбулась нарада з працівниками, на якій обговорювались питання  щодо якісного надання соціальних послуг, сумлінного виконання функціональних обов’язків соціальними робітниками,  недопущення негуманних і дискримінаційних дій щодо громадян, яких вони обслуговують.
20 Березня, 2024 р., 14:15
Міністерство соціальної політики України, Національна соціальна сервісна служба України та Координаційний центр з розвитку сімейного виховання та догляду дітей, який діє за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Європейського Союзу, з метою сприяння популяризації професії фахівця соціальної сфери, підвищення поваги до професії соціального працівника та надання цінності цій професії в українському суспільстві, проводять інформаційну кампанію „Людина для людини”.
15 Березня, 2024 р., 14:17
З метою захисту прав та урахування найкращих інтересів дітей та щодо забезпечення їхнього права на виховання в сім’ї  або в умовах, які максимально наближені до сімейних, КУ «Центр надання соціальних послуг Меденицької селищної ради» інформує та популяризує послуги  ПАТРОНАТУ для дитини.
06 Березня, 2024 р., 13:07
Дитина виростає щасливою і впевненою в собі, коли відчуває підтримку батьків. Якщо батьки спілкуються з нею правильно і щоденно, то у неї швидко формуються життєві цінності і з’являється більше віри у власні сили.