Центр надання соціальних послуг Меденицької селищної ради Дрогобицького району Львівської області

15 Березня, 2024 р., 14:17
З метою захисту прав та урахування найкращих інтересів дітей та щодо забезпечення їхнього права на виховання в сім’ї  або в умовах, які максимально наближені до сімейних, КУ «Центр надання соціальних послуг Меденицької селищної ради» інформує та популяризує послуги  ПАТРОНАТУ для дитини.
06 Березня, 2024 р., 13:07
Дитина виростає щасливою і впевненою в собі, коли відчуває підтримку батьків. Якщо батьки спілкуються з нею правильно і щоденно, то у неї швидко формуються життєві цінності і з’являється більше віри у власні сили.
12 Лютого, 2024 р., 16:32
Батьки, діти, дружини, сестри та брати, друзі — практично у кожній сім'ї нині є близькі серцю люди військовослужбовці. Кожен переживає розлуку та тривожне чекання по-своєму. Хтось хотів би ізолюватися, а хтось — розділити непосильну ношу з друзями й відчути підтримку та допомогу. Тому запрошуємо родичів військовослужбовців (разом з дітьми) взяти участь у  психологічній розгрузці в реабілітаційному центрі «Назарет» с. Добрівляни Дрогобицького району.
02 Грудня, 2023 р., 17:05
Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. На їхню долю випали нелегкі випробування. Однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.
05 Листопада, 2023 р., 09:29
 Шановні працівники Центру надання соціальних послуг! Вітаю вас з чудовим святом, Днем працівника соціальної сфери!
02 Листопада, 2023 р., 10:57
В  Комунальній установі  “Центр надання соціальних послуг Меденицької селищної ради”  відбулась нарада з соціальними робітниками. Основними питаннями для обговорення були:
12 Жовтня, 2023 р., 16:08
   Осінь - це пора  року, яка дарує працьовитим людям щедрий та багатий урожай. Відділом соціальної допомоги вдома “Центру надання соціальних послуг” Меденицької селищної ради організовано активну роботу щодо збору врожаю на присадибних ділянках підопічних, яким вкрай необхідна стороння допомога.
01 Жовтня, 2023 р., 09:45
  1 жовтня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний День людей похилого віку.
21 Серпня, 2023 р., 21:36
Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Меденицької селищної ради» в цей нелегкий для кожного українця час, готується гідно зустріти 32- річницю Незалежності нашої держави.