Громадське обговорення

26 Жовтня, 2022 р., 10:37
щодо Висновку з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Геологічне вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислова розробка родовищ, з подальшим видобуванням нафти, газу (промислова розробка родовищ) Тинівського родовища (в інтервалі глибин від денної поверхні до 400 м, від 650 м - без обмеження по глибині (за виключенням Грушівського родовища) Львівська область, Дрогобицький та Самбірський райони. Спорудження свердловин №10-Чайковицька, №100-Тинівська, №101-Тинівська, №102-Тинівська. №103-Тинівська, №104-Тинівська, №105-Тинівська Тинівської площі».
18 Серпня, 2022 р., 12:20
ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Акціонерне товариство “Укргазвидобування”
10 Серпня, 2022 р., 12:20
Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.
18 Липня, 2022 р., 15:52
ТзОВ "Еко Стадарт Захід" повідомляє: "Спорудження та підключення розвідувальної свердловини №11 Тинівського  газового родовища та будівництво технологічного трубопроводу від розвідувальної свердловини №!! Тинівського ГР до УПГ - Грушів"
14 Лютого, 2022 р., 11:01
 Проект детального плану території земельних ділянок з кадастровими номерами 4621255400:05:000:1718 та 4621255400:05:000:1717 для впорядкування території та реконструкції існуючих нежитлових будівель, які розташовані за межами населеного пункту смт. Меденичі Дрогобицького району Львівської області. Проект розробляється з метою впорядкування території та реконструкції існуючих нежитлових будівель.
09 Лютого, 2022 р., 11:43
Подання про присвоєння Вороблевицькому загальноосвітньому закладу середньої освіти І - ІІІ ст. звання ім. Героя України - Шілінга Йосипа Михайловича
09 Лютого, 2022 р., 11:36
ПРОТОКОЛ місцевих громадських слухань Меденицької селищної ради Дрогобицького району Львівської області за місцем проживання на території с. Вороблевичі
27 Січня, 2022 р., 11:11
Відповідно до «Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. № 989 повідомляємо Вас про ініціювання проведення громадського обговорення щодо:  «Присвоєння Літинській гімназії Меденицької селищної ради Дрогобицького району Львівської області звання ім. Яцківа Петра Миколайовича».