Державна податкова служба

20 Вересня, 2023 р., 12:22
Фахівці Дрогобицької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформують, що фізична особа – підприємець – платник єдиного податку (першої – третьої груп), який протягом року самостійно прийняв рішення про зміну групи платника єдиного податку, в т. ч. з IV кварталу звітного року (незалежно від нової обраної першої – третьої групи платника єдиного податку), подає до контролюючого органу податкову декларацію платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця (далі – Декларація) наростаючим підсумком у строки, встановлені для квартального податкового (звітного) періоду, в якій заповнює відповідні розділи Декларації для відповідної групи платника єдиного податку, на якій перебував такий платник.
20 Вересня, 2023 р., 12:20
Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує підприємців, що реєстрація суб’єктом підприємницької діяльності покладає певну відповідальність на громадянина. Незнання закону не звільняє громадянина від відповідальності за його порушення.
20 Вересня, 2023 р., 12:18
Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області звертає   увагу, що Центр обслуговування платників з 13 вересня 2023 року працюватиме з 8 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв. (у п’ятницю з 8 год. 00 хв. до 15 год. 45 хв.) з обідньою перервою з 12 год. 00 хв. до 12 год. 45 хв., а також з технічними перервами для санітарної обробки та провітрювання кожні дві години на 10 – 15 хвилин.
14 Вересня, 2023 р., 13:08
За підсумками січня-серпня 2023 року до місцевого бюджету Меденицької селищної ТГ сплачено 62451,7 тисяч гривень податкових платежів.
14 Вересня, 2023 р., 13:07
Керівником Дрогобицької ДПІ Головного управління ДПС в Львівській області Русланом Коржом проведено «круглий стіл» для платників податків регіону, в ході якого обговорено податкові норми, впроваджені Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі – Закон № 3219-ІХ).
06 Вересня, 2023 р., 10:03
ОГОЛОШЕННЯ!
30 Серпня, 2023 р., 09:30
Відбулася робоча зустріч начальника Дрогобицької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Руслана Коржа та заступника начальника Дрогобицької  ДПІ Володимира Мелеха із першим заступником міського голови м.Дрогобича Романом Бейзиком.
30 Серпня, 2023 р., 09:28
Фахівці  Дрогобицької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області систематично проводять тренінги з платниками податків, в тому числі щодо особливостей проведення розрахункових операцій.
21 Серпня, 2023 р., 22:25
Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС у Львівській області звертає увагу підприємців — платників спрощеної системи оподаткування, що Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі – Закон № 3219) внесені зміни з 01.08.2023, зокрема, до Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ) щодо скасування можливості для фізичних осіб – підприємців – платників єдиного податку І та ІІ груп не сплачувати єдиний податок (крім тих, податкова адреса яких знаходиться на територіях бойових дій або на тимчасово окупованих територіях України, станом на дату початку бойових дій, або тимчасової окупації).