Державна податкова служба

22 Листопада, 2022 р., 12:21
Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує, що Міністерство фінансів України наказом від 17.05.2022 № 143, який набирає чинності з 01 січня 2023 року, викладено у новій редакції:
22 Листопада, 2022 р., 12:20
Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС у Львівській області повідомляє, що Законом України від 30 листопада 2021 року № 1914 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» для платників податків – фізичних осіб, у яких у власності та/або користуванні (оренді, суборенді, емфітевзисі, постійному користуванні) є земельні ділянки, віднесені до сільськогосподарських угідь, введено поняття мінімального податкового зобов’язання (далі – МПЗ).
22 Листопада, 2022 р., 12:01
З метою удосконалення процесу розрахунків платників з бюджетами та фондами через єдиний рахунок, в ІКС «Електронний кабінет» реалізовано електронний сервіс щодо визначення платником спрямування на бюджетні/не бюджетні рахунки залишків коштів, сплачених на єдиний рахунок.
11 Листопада, 2022 р., 16:07
Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області нагадуює, що до 31 грудня 2022 року громадяни мають можливість скористатися правом на податкову знижку за витратами, понесеними у 2021 році.
11 Листопада, 2022 р., 16:06
Дрогобицька ДПІ  Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що Законом України від 30 листопада 2021 року №1914 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень», зокрема, підрозділом 1 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України (ПКУ) визначено, що за результатами 2021 та 2022 років при реалізації права на податкову знижку відповідно до положень ст. 166 ПКУ до податкової знижки платника ПКУ у звітному податковому році в повному обсязі включаються витрати на лікування гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, придбання лікарських засобів та/або виробів медичного призначення, необхідних для лікування гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, відповідно до виписки з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого або витягу з Реєстру медичних записів, записів про направлення та рецептів в електронній системі охорони здоров’я, витрати на вакцинування для профілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, а також витрати на сплату страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), сплачених страховику-резиденту за договорами страхування на випадок захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, такого платника ПДФО та членів його сім’ї першого ступеня споріднення (п. 20 підрозділу 1 розділу ХХ ПКУ).
04 Листопада, 2022 р., 11:52
Інформує податкова. Користувачі Електронного кабінету відтепер можуть авторизуватися та підписати електронні документи за допомогою Дія.Підпис.
03 Листопада, 2022 р., 15:00
Днями в приміщенні Дрогобицької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області  відбулася  зустріч податківців з платниками податків, щодо застосування РРО фізичними особами, які здійснюють незалежну професійну діяльність. Фахівці ДПІ повідомили присутнім, що фізичні особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність, мають право не застосовувати РРО при здійсненні готівкових та/або безготівкових розрахунків.
03 Листопада, 2022 р., 14:48
В Дрогобицькій ДПІ Головного управління  ДПС у Львівській області під час зустрічі з платниками повідомили присутнім, що Законом України від 30 листопада 2021 року № 1914-ІХ внесено зміни до Податкового кодексу України. Зокрема, щодо порядку оподаткування доходів отриманих від продажу власної сільськогосподарської продукції.
03 Листопада, 2022 р., 09:33
У Дрогобицькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформують, що за січень-жовтень 2022 року платниками Меденицької селищною територіальної громади забезпечено надходження  платежів до місцевого  бюджету у сумі  106073,7 тис.грн., зокрема:
03 Листопада, 2022 р., 09:31
Фахівці Дрогобицької ДПІ ГУ ДПС у Львівській області на зустрічі з платниками податків ознайомили присутніх із порядком здачі в оренду майна платниками єдиного податку. Зокрема, податківці звернули увагу присутнім, що орендувати нерухоме майно може будь який платник єдиного податку, а орендодавцем може бути не кожен ФОП – платник єдиного податку.