Меденицька селищна рада
Львівська область, Дрогобицький район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Працівники громади

 

Перший заступник селищного голови

Новаковська Марія Cтепанівна

 

 

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів

Пурій Іван Іванович

 

Секретар селищної ради

Кішко Любов Миронівна

 

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради

Мороз Любов Іванівна

 

Староста Опарівського старостинського округу

Куций Григорій Васильович

 

Староста Летнянського старостинського округу

Бохонок Петро Романович

 

Староста с. Солонське, с. Далява

Галайко Надія Павлівна

 

Староста с. Верхній Дорожів

Сторонська Галина Василівна

 

Староста с. Волоща

Павлюх Ірина Петрівна

 

Староста с. Вороблевичі

Васишак Надія Михайлівна

 

Староста с. Грушів, с. Зади, с. Тинів

Джумага Василь Ярославович

 

Староста с. Довге

Середяк Василь Петрович

 

Староста с. Літиня, с. Городівка

Ткач Анна Михайлівна

 

Староста с. Ріпчиці

Гриньків Роман Михайлович

 

Староста с. Ролів

Медвідь Ярослава Ярославівна

 
   

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Начальник відділу -головний бухгалтер

Козар Галина Петрівна

 

 

Головний спеціаліст

Вереницька Галина Євстахіївна

 

 

Головний спеціаліст

Дзюрак Віра Ярославівна

 

Головний спеціаліст

Маланяк Марія Михайлівна

 
Управління фінансів  

Начальник

Перхун Віталій Ігорович

 

Заступник

Дудич Іван Семенович

 

Головний спеціаліст

Костак Зоряна Романівна

Головний спеціаліст

Кобільник Мирослава Петрівна

Головний спеціаліст

Астремська Марія Антонівна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відділ земельних ресурсів

Начальник відділу

Піць Ірина Олександрівна

 

 

Головний спеціаліст

Гайдук Марія Іванівна

Головний спеціаліст

Гречаник Галина Іванівна

 

 

Спеціаліст І категорії

Копанська Надія Семенівна

 
 

Головний спеціаліст

Гіщак Марія Василівна

 

Загальний відділ

Начальник відділу

Жовнірчик Богдан Михайлович

 

 

Спеціаліст І категорії

Гук Віра Орестівна

 

Діловод

Жук Оксана Василівна

Діловод

Огар Оксана Йосипівна

 

 

Діловод

Кахновець Марія Ігорівна

 

Діловод

Гук Галина Василівна

 
Юридичний сектор  

Завідувач

Скоропад Володимир Віталійович

 

 

Спеціаліст І категорії

Віткович Наталія Йосипівна

 

 

ЦНАП

Начальник відділу

Раделицька Катерина Остапівна

 

 

Адміністратор

Лисунів Галина Ігорівна

Адміністратор

Осередчук Марія Василівна

 

Спеціаліст І категорії

Бойко Галина Львівна

 

 

Спеціаліст І категорії

Лимич Світлана Василівна

 

 

Державний реєстратор прав на нерухоме майно

Романкевич Ірина Ігорівна

 

Державний реєстратор юридичних та фізичних осіб підприємців, речових прав на нерухоме майно

Мартинюк Наталія Євгенівна

 

Відділ освіти, культури, молоді та спорту

Начальник відділу

Куцик Ярослав Миронович

 

Головний спеціаліст

Ладанай Леся Богданівна

Спеціаліст І категорії  відділу освіти, культури, молоді та спорту

Ільницький Володимир Михайлович

 

Головний спеціаліст

Дякович Леся Володимирівна

 

Відділ соціального захисту населення

Спеціаліст І категорії 

Кирик Леся Євстахівна

 

Спеціаліст І категорії 

Кісіль Наталя Михайлівна

 
Відділ з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення

Начальник

Ванівський Андрій Михайлович

 

Головний спеціаліст

Костяк Ліля Василівна

Спеціаліст І категорії 

Лепак Андрій Михайлович

 
Служба у справах дітей

Начальник

Дубинецька Христина Євстахіївна

 

Спеціаліст І категорії 

Химчук Надія Миколаївна

 

Прибиральник службових приміщень

Медвідь Леся Ігорівна

 
   
 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора