КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «Меденицька публічна бібліотека» Меденицької селищної ради

17 Грудня, 2021 р., 19:19
Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий зимовий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День Святого Миколая.
27 Листопада, 2021 р., 18:17
Пригадую, як бабця говорила:
27 Листопада, 2021 р., 18:13
Вшановуючи пам'ять невинних жертв Голодомору 1932-1933 років кожен з нас переосмислює нашу історію,трагічні її сторінки,які примушують стискатися людські серця .І нехай подібна біда не повториться знову! Вічна пам'ять і вічний спокій душам загиблих від Голодомору - геноциду 1932-1933 р. Працівники культури с.Грушів-Старе 27 листопада вшанували хвилиною мовчання пам'ять жертв Голодомору та прилучилися до Всеукраїнської акції "Запали свічку пам'яті".
27 Листопада, 2021 р., 11:11
Голод 1932-1933р.Саме його називають геноцидом українського народу.Жертвами цього Голодомору в Україні стали щонайменше 3.9 мільйона людей .Украінський народ у смутку і скорботі схиляє голови, вшановуючи пам'ять мільйонів його жертв.
27 Листопада, 2021 р., 11:08
Вшановуючи пам'ять жертв Голодомору до послуг користувачів пункту книговидачі с.Далява організовано тематичну добірку документів історичноі правди:"Голодомор: душа горить і тає,мов свіча"
26 Листопада, 2021 р., 14:29
    " Голодомор -- геноцид в Україні"
23 Листопада, 2021 р., 10:27
21 листопада вся країна відзначає День Гідності та Свободи. Цього дня ми віддаємо належну шану патріотизму й мужності громадян, які восени2004року та у листопаді2013-лютому2014 постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. До цієї дати в бібліотеці- філії с.Грушів-Ст.розгорнуто книжкову виставку:"За Україну,за її волю" та спільно з працівниками Народного дому проведено годину пам'яті:"Герої не вмирають, допоки пам'ять про них жива".Пам'ятаємо про тих, хто відстоював нашу гідність та свободу!
23 Листопада, 2021 р., 10:22
19 листопада до дня. Гідності та свободи працівниками народного. дому. Та бібліотеки с. Ролів проведено Годину пам'яті " Віддаймо. Шану. Й честь. сьогодні Небесній віковічній. Сотні "Учасниками н/д прочитано сценарій. та. свій. авторський вірш зачитала. бібліотекар с. Ролів.
23 Листопада, 2021 р., 10:18
З нагоди Дня Гідності і Свободи працівниками культури с.Летня була проведена історична година та оформлена книжкова виставка " Де немає Свободи, там немає Вітчизни ".
23 Листопада, 2021 р., 10:14
До Дня Гідності та Свободи 19 листопада працівниками Народного дому с.Грушів-Старе з бібліотекою було проведено годину пам'яті "Герої не вмирають,допоки пам'ять про них жива".