КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «Меденицька публічна бібліотека» Меденицької селищної ради

22 Липня, 2021 р., 09:49
У суспільну свідомість повернулось ім’я визначної діячки національного визвольного руху, блискучої поетеси, пристрасної публіцистки, для якої слова «життя» і «боротьба» були синонімами, а мученицька смерть – доказом нерозривності Слова і Чину. Олена Теліга поступово займає належне їй місце серед національних героїв, визначних діячів культури. До 115-ої річниці від Дня народження гордо, духовно величної української патріотки в бібліотеці с. Грушів оформлена книжкова виставка «Вітрами й сонцем Бог мій шлях намітив»
17 Липня, 2021 р., 18:59
Олена Теліга була непересічною особистістю: вольовою, рвійною, емоційною, твердою у переконаннях, за визначенням одного з її сучасників, "ніжністю у силі".Характер О. Теліги багато в чому зумовив основні мотиви її творчості- непереборне життєлюбство, віру в здійснення мрій, заперечення сірості нудних буднів.Головним життєвим та естетичним орієнтиром поетеси стала "романтика нації, романтика змагань, романтика життя".В Меденицькій центральній публічній бібліотеці організовано книжкову виставку до 115річчя від дня народження поетеси "Українки в історії".
12 Липня, 2021 р., 09:32
Усі ласуни щороку 11 липня святкують Всесвітній день шоколаду.    Батьківщиною цього свята вважається Франція, яка започаткувала його в 1995 році. Воно швидко здобуло популярність у багатьох країнах світу, в тому числі і в Україні.    З нагоди цього свята для юних шоколадоманів у бібліотеці-філіал с. Дорожів був проведений майстер-клас "Шоколадні малюночки" й шоко-дайджест "Солоденький і смачненький .     Діти мали змогу власноруч створити вишукані шедеври, познайомитися з історією виникнення шоколаду, його корисними властивостями та цікавими фактами пов'язаними з ним.     Свято шоколаду -- це прекрасна можливість поласувати своїми улюбленими солодощами, подарувати собі і своїм близьким гарний настрій.
26 Червня, 2021 р., 20:58
Що таке Конституція? Основний Закон, який декларує цінності держави.
24 Червня, 2021 р., 15:22
18 червня 2021 р  в селі Летня працівниками народного дому та бібліотеки було проведено майстер клас "Пластилінове мистецтво".
23 Червня, 2021 р., 15:29
Вони вмирали за Батьківщину. У смертному вирі фронтів. У партизанських нерівних  сутичках з карателями. У катівнях гестапо. У рідній хаті, охопленій вогнем. Ми не все знаємо про них. Ми не всіх ще назвали поіменно. Могутній океан народного опору фашизмові, той океан, що зумів коричневу чуму, живили тисячі потоків, джерел, мільйони чистих крапдин людської незламності, патріотизму. Не щезне з пам'яті людської, не піде в небуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу-його битва, його перемога над фашизмом.
19 Червня, 2021 р., 20:38
       Звичаї та традиції, пов'язані з календарними святами українців, є частиною духовної культури українського народу. Вшановування свого родоводу та турбота про збереження народних традицій вирізняє українців з-поміж інших націй.
31 Травня, 2021 р., 14:42
"Веселий світ дитинства" - дитячий ранок до Дня захисту дітей в бібліотеці-філії с. Дорожів.  "Нема світлішого нічого в цілім світі, Як сонце ясне й чисті небеса. Нема нічого кращого, як діти, Бо в них любов, надія і краса..."
31 Травня, 2021 р., 09:35
Щороку, 1 червня, в Україні відзначається свято маленьких громадян нашої країни –Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги – батьків, вихователів, учителів, наставників, бібліотекарів.  Саме заради здійснення всіх дитячих мрій та сподівань, заради їхнього щастя дорослі готові долати всі труднощі і перешкоди. Для забезпечення щасливого дитинства для кожного юного громадянина країни потрібно знати права дитини, які перелічені у Декларації прав дитини.  У ній викладено, які саме дії і що саме повинні здійснювати держави, їх уряди, неурядові організації, засоби масової інформації і приватні особи для забезпечення дотримання прав дітей. Сьогодні, напередодні Міжнародного дня захисту дітей, працівники бібліотеки - філії для дітей Меденицької ТГ влаштували свято-урок "Знай свої права дитино", де в захопливій формі гри діти мали змогу ознайомитися з основними правами дитини. На допомогу бібліотекарям прийшла запрошена гостя свята начальник Меденицького відділу ЦНАП Раделицька Катерина Остапівна, яка доступно і цікаво розказала та пояснила дітям про їх права та обов'язки дорослих щодо виховання своїх дітей. На кінець свята всім юним читачам побажали гарно провести літо і набратися нових сил та енергії для наступного навчального року.
20 Травня, 2021 р., 11:28
Вишиванка - символ України, дзеркало народної душі. Вишиванка є символом краси, здоров'я і щасливої долі. Її вважають оберегом української нації. Вишита сорочка символізує сімейні цінності - пам'ять роду, вірність і любов. Сьогодні День вишиванки - всесвітнє свято покликане сприяти єдності й процвітанню українського народу. Цьогоріч цьому прекрасному святу - вже 15 років. Одягнімо вишиванки, друже, хай побачить українців світ - молодих, відважних, дужих, у єднанні на багато літ! В Меденицькій публічній бібліотеці організовано виставку приурочену Дню вишиванки.