31 Травня, 2021 р., 14:23
Метою є удосконалення теоретичних знань і практичних навичок щодо дій в умовах екстремальних ситуацій.

19 Квітня, 2021 р., 16:36
Громадсько-активна школа — якісна освіта й успішна громада Питання забезпечення якості освіти представлені в циклі онлайн-курсів «30 кроків до Нової української школи: навчаємо громадянина», розробленому на виконання Програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа». До створення навчальних матеріалів долучилася Державна служба якості освіти України як партнер Європейського центру імені Вергеланда (Королівство Норвегія) в межах реалізації меморандуму про співпрацю.
28 Жовтня, 2020 р., 14:48
Дана інформація для ознайомлення якнайбільшої кількості зацікавлених учасників навчально-виховного процесу, які у 2021 році завершують здобуття повної загальної середньої світи, їх батьків, педагогічних працівників.

21 Грудня, 2019 р., 12:34
НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА