03 Серпня, 2021 р., 15:33
Якісне інклюзивне навчання: to do list для директора школи Сьогодні в Україні інклюзивне навчання організовано у майже 43% шкіл, працює понад 18 тисяч інклюзивних класів. За останні десять років інклюзія суттєво проникла в українські школи. Для порівняння, п’ять років тому в інклюзивних класах навчалось вдесятеро менше, ніж зараз. Разом із тим, дослідження якості інклюзивного навчання, проведене Державною службою якості освіти, виявило низку викликів на рівні організації інклюзивного навчання, кваліфікації вчителів, методичного забезпечення освітнього процесу, розвитку інфраструктури та забезпечення фінансування, взаємодії з інклюзивно-ресурсними центрами (ІРЦ).
30 Липня, 2021 р., 15:00
Забезпечення рівного доступу до освіти і неупередженого ставлення до всіх дітей — такі ж важливі завдання директора школи, як і забезпечення якості освітньої діяльності школи.
31 Травня, 2021 р., 14:23
Метою є удосконалення теоретичних знань і практичних навичок щодо дій в умовах екстремальних ситуацій.

19 Квітня, 2021 р., 16:36
Громадсько-активна школа — якісна освіта й успішна громада Питання забезпечення якості освіти представлені в циклі онлайн-курсів «30 кроків до Нової української школи: навчаємо громадянина», розробленому на виконання Програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа». До створення навчальних матеріалів долучилася Державна служба якості освіти України як партнер Європейського центру імені Вергеланда (Королівство Норвегія) в межах реалізації меморандуму про співпрацю.
28 Жовтня, 2020 р., 14:48
Дана інформація для ознайомлення якнайбільшої кількості зацікавлених учасників навчально-виховного процесу, які у 2021 році завершують здобуття повної загальної середньої світи, їх батьків, педагогічних працівників.
21 Грудня, 2019 р., 12:34
НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА