Екологія

12 Березня, 2024 р., 12:52
Прогноз поширення і розвитку шкідників та хвороб сільськогосподарських культур є невід’ємною складовою інтегрованого захисту рослин. Відсутність прогнозування унеможливлює контроль і передбачення фітосанітарної ситуації посівів сільськогосподарських культур, своєчасне і ефективне застосовування систем засобів захисту. Хімічні обробки посівів проводять за суворого дотримання правил техніки безпеки та у відповідності з економічними порогами шкідливості.
02 Лютого, 2024 р., 09:57
02.08.2023 набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 28.07.2023 N› 783 «Деякі питания функціонування сервісу фіксації фактів заподіяння шкоди навколишньому природному середовищу внаслідок надзвичайних ситуацій, подій, збройної aгpeciï Російської Федерації “ЕкоЗагроза”», якoю затверджено:
10 Лютого, 2023 р., 10:22
З настанням весняно-літнього періоду особливо актуальним є питання збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу, в тому числі занесених до Червоної книги України. Щороку, у весняний період, триває масова торгівля ранньоквітучими видами рослин, зокрема й тими, що занесені до Червоної книги України, є рідкісними і перебувають під загрозою зникнення.
30 Серпня, 2022 р., 16:07
Всі споживачі водних ресурсів є водокористувачами, які здійснюють загальне або спеціальне водокористування.  Згідно з Водним кодексом  України за умови спеціального водокористування, водокористувачі зобов’язані здійснювати його за наявності дозволу.
18 Лютого, 2022 р., 14:52
04 Червня, 2021 р., 14:57
- дозволяється використовувати препарати, зазначені  у «Переліку пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні»;
24 Травня, 2021 р., 22:33
Одним із напрямів роботи Фонду соціального страхування України є забезпечення застрахованих осіб реабілітаційним лікуванням. Так, за підсумками І кварталу 2021 року за кошти Фонду медичною реабілітацією на базі санаторно-курортних закладів було забезпечено 2 138 застрахованих осіб і їх дітей.
24 Травня, 2021 р., 15:57
Згідно укладеного з Дрогобицьким відділенням УВД Фонду соціального страхування України у Львівській області Меморандуму про співпрацю у сфері соціального страхування від 28.12.2020р.