КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «Меденицький селищний народний дім» Меденицької селищної ради

02 Червня, 2021 р., 10:17
Дитинство - це чудова пора сподівань і здійснення мрій. У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре й радісне свято - Міжнародний день захисту дітей. До якого працівниками Народного дому і бібліотеки сіл Летня та Ролева провели дитяче свято і  флешмоб "Малюнок на асфальті". Діти отримали море задоволення. Нехай усі діти будуть щасливі!
23 Квітня, 2021 р., 14:59
Напередодні Вербної неділі  в Народному домі села Грушів Кр., відбувся мистецький урок на тему «Великодні традиції українського народу». У рамках заняття відбувся майстер-клас для дітей з виготовлення пасхальних композицій. Маленьким школярам розповіли про красу і значущість одного з найвеличніших християнських свят та ознайомили з традиціями українського народу.
13 Травня, 2019 р., 15:30
МЕДЕНИЦЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ НАРОДНИЙ ДІМ є самостійним закладом культури, що належить до комунальної власності Меденицької селищної ради та в організаційно-методичному плані підпорядкований виконавчому комітету Меденицької селищної ради. Комунальний заклад створений з метою організації культурно-просвітницьких заходів, які покликані сприяти духовному відродженню українського народу, забезпечення реалізації державної політики в галузі культури, здійснення комплексу заходів, спрямованих на розвиток художньої творчості, виявлення обдарованої молоді і залучення її до роботи в гуртках, об’єднаннях, піднесення творчого потенціалу діючих колективів художньої самодіяльності та створення нових, зміцнення інтелектуальної, духовної спадщини, організації дозвілля населення, збереження та розвитку культури.