Цивільний захист

21 Грудня, 2021 р., 11:45
Укриття у захисних спорудах цивільного захисту (далі – ЗС ЦЗ) є надійним способом захисту людей від засобів масового ураження в особливий період, а також під час надзвичайних ситуацій у мирний час та є основним видом колективного захисту.             Для колективного захисту людей передбачаються, як стаціонарні захисні споруди, так і укриття, які зводяться у короткі терміни з готових конструкцій, або обладнані в існуючих підвальних приміщеннях.             Сховище - герметична споруда для захисту людей, в якій протягом певного часу створюються умови, що виключають вплив на них небезпечних факторів, які виникають внаслідок надзвичайної ситуації, воєнних (бойових) дій та терористичних актів.             Сховище складається з основного приміщення для розміщення людей  і допоміжних приміщень – входів, приміщення фільтровентиляційного обладнання, дизельної електростанції, приміщення для зберігання продуктів, резервуарів для води, санітарного вузла, тамбурів, тамбурів-шлюзів.             Протирадіаційне укриття - негерметична споруда для захисту людей, в якій створюються умови, що виключають вплив на них іонізуючого опромінення у разі радіоактивного забруднення місцевості.            ПРУ можуть обладнуватись у підвалах будівель. Внутрішнє обладнання ПРУ аналогічно обладнанню приміщень сховищ. Крім того, для захисту людей можуть застосовуватися найпростіші укриття.            Швидкоспоруджувана захисна споруда ЦЗ - захисна споруда, що зводиться із спеціальних конструкцій за короткий час для захисту людей від дії засобів ураження в особливий період.           Споруда подвійного призначення - це наземна або підземна споруда, що може бути використана за основним функціональним призначенням і для захисту населення.
21 Грудня, 2021 р., 11:42
При першій можливості покиньте разом із сім’єю небезпечну зону. У разі неможливості виїхати особисто, відправити дітей і родичів похилого віку до родичів, знайомих. Необхідно взяти із собою всі документи, коштовні речі і цінні папери.
06 Грудня, 2021 р., 11:19
Відповідно до Законів України «Про оборону», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», на виконання вимог «Положення про військово-транспортний обов’язок»,  затвердженого постановою Кабінету Міністрів  від 17.06.2015                      № 405,   Меденицька селищна рада інформує, що керівники підприємств, установ та організацій зобов’язані щорічно до 20 червня та 20 грудня подати в Дрогобицький районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки інформацію про наявність транспортних засобів і техніки, їх технічний стан, а також про громадян, які працюють на підприємствах, в установах та організаціях на таких транспортних засобах і техніці.
03 Листопада, 2021 р., 16:49
На території громади проходять перевірки за дотриманням суб’єктами господарювання протиепідемічних обмежувальних заходів «червоного» рівня.
29 Жовтня, 2021 р., 15:49
29.10.2021 року відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Головувала перший заступник селищного голови, перший заступник голови комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Марія Новаковська.
22 Жовтня, 2021 р., 16:22
З метою удосконалення системи оповіщення населення про загрозу чи виникнення надзвичайних ситуацій мирного чи воєнного характеру в                           смт. Меденичі встановлено комплекс гучномовного обладнання (Блок оповіщення універсальний БОУ-400). 19 та 20 жовтня з метою перевірки роботи системи було здійснено оповіщення населення через гучномовці.  Проект реалізовано в рамках програми «Безпечна Львівщина». З обласного бюджету було виділено для придбання БОУ- 400 67,50 тис. грн., з бюджету Меденицької громади 18,50 тис. грн. Система може діяти в двох режимах, а саме:
23 Вересня, 2021 р., 15:38
Львівський регіональний центр з гідрометеорології попереджає, що 24 вересня можливі пориви вітру місцями 25 – 28 м/с