Цивільний захист

25 Квітня, 2024 р., 12:20
Враховуючи лист Генерального штабу Збройних Сил України від 18.04.2024
21 Лютого, 2024 р., 10:06
У 2024 році на території України продовжує діяти воєнний стан та загальна мобілізація через повномасштабне вторгнення російської федерації в Україну.
18 Грудня, 2023 р., 14:00
Список захисних споруд Меденицької територіальної громади, де може укриватися населення і які відповідають вимогам найпростіших укриттів:
25 Жовтня, 2022 р., 11:12
Мобільний додаток “Air Alert” окрім сигналів цивільного захисту “Повітряна тривога” та “Відбій повітряної тривоги” забезпечуватиме доведення до населення таких сигналів та інформації:
22 Серпня, 2022 р., 14:32
Зовсім нещодавно з’явилась інформація про те, що в Україні нібито вводять нові сигнали повітряної тривоги. Чимало телеграм-каналів поширили такі дані від Центру протидії дезінформації.
30 Березня, 2022 р., 14:30
На території територіальних громад Дрогобицького району Львівської області розташовано 67 захисних споруд цивільного захисту.