Цивільний захист

21 Лютого, 2024 р., 10:06
У 2024 році на території України продовжує діяти воєнний стан та загальна мобілізація через повномасштабне вторгнення російської федерації в Україну.
18 Грудня, 2023 р., 14:00
Список захисних споруд Меденицької територіальної громади, де може укриватися населення і які відповідають вимогам найпростіших укриттів:
25 Жовтня, 2022 р., 11:12
Мобільний додаток “Air Alert” окрім сигналів цивільного захисту “Повітряна тривога” та “Відбій повітряної тривоги” забезпечуватиме доведення до населення таких сигналів та інформації:
22 Серпня, 2022 р., 14:32
Зовсім нещодавно з’явилась інформація про те, що в Україні нібито вводять нові сигнали повітряної тривоги. Чимало телеграм-каналів поширили такі дані від Центру протидії дезінформації.
30 Березня, 2022 р., 14:30
На території територіальних громад Дрогобицького району Львівської області розташовано 67 захисних споруд цивільного захисту.
21 Березня, 2022 р., 12:23
З метою унормування порядку проведення оповіщення населення за сигналами “Повітряна тривога” та “Відбій повітряної тривоги” повідомляємо наступне. Відповідно до п.19 та п.20 Положення про організацію оповіщення, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27.09.2017 №733, тривалість звучання аудіоповідомлень “Повітряна тривога” та “Відбій повітряної тривоги”, що передаються технічними засобами мовлення, повинна становити не менше п’яти хвилин. Допускається повторення аудіоповідомлення у разі потреби через 10-15 хвилин. Звертаємо увагу, що перед включенням аудіоповідомлень “Повітряна тривога” або “Відбій повітряної тривоги” завжди передається попереджувальний сигнал “УВАГА ВСІМ”, а саме: уривчасте звучання електросирен, зокрема в запису через вуличні гучномовці (тривалістю до п’яти хвилин).