Меденицька селищна рада
Львівська область, Дрогобицький район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Новини

19 Жовтня, 2021 р., 16:00
Дрогобицький сектор організації роботи організаційно-розпорядчого управління Головного управління ДПС у Львівській області інформує щодо права декларанта у повторному поданні звітної одноразової (спеціальної) добровільної декларації (далі – Декларації), якщо ним вже подавалась звітна Декларація, але сума збору, зазначена у ній, не сплачена або сплачена в неповному обсязі, внаслідок чого така Декларація була визнана не поданою.
19 Жовтня, 2021 р., 15:59
Стосовно сплати збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування (далі-Збір) Дрогобицький сектор організації роботи організаційно-розпорядчого управління Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що після подання платником «Звітної»/«Звітної нової»/«Уточнюючої» одноразової (спеціальної) добровільної декларації (далі – Декларація) автоматично відкривається інтегрована картка платника за відповідною територією та в Електронному кабінеті (приватна частина) в розд. «Стан розрахунків з бюджетом» стає доступна інформація з відображенням реквізитів для сплати задекларованих сум Збору з можливим використанням однієї із наявних платіжних систем та/або згенерованого QR-коду за кодом платежу 11011100.
19 Жовтня, 2021 р., 09:44
         Меденицька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:
14 Жовтня, 2021 р., 08:10
14 жовтня ми відзначаємо свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва, День захисника України та День створення УПА. Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже Божа Матір - це заступниця і покровителька наших захисників.
13 Жовтня, 2021 р., 14:18
У Дрогобицькому секторі організації роботи організаційно-розпорядчого управління ГУ ДПС у Львівській області інформують, що у відповідності до законодавчих норм  одноразове (спеціальне) декларування є добровільним. Разом з тим, якщо особа, яка має право на одноразове (спеціальне) декларування не скористується ним (тобто не подасть декларацію), така особа буде вважатися такою, що повідомила контролюючий орган про те, що станом на 31 серпня 2022 року (дату завершення періоду проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування):
11 Жовтня, 2021 р., 17:20
До Дня українського козацтва, Дня захисника України та свята Покрови Пречистої Богородиці, Дня створення УПА!
11 Жовтня, 2021 р., 16:08
В понеділок селищний голова Михайло Живчин провів чергову щотижневу нараду керівників відділів Меденицької селищної ради. Також на нараді був присутній  директор КНП «Меденицька лікарня» Микола Хоронжак.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора