Служба у справах дітей

24 Листопада, 2021 р., 11:51
Щорічно в Україні, з 25 листопада, у Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок, стартує акція “16 днів проти насильства”, яка закінчується 10 грудня.
10 Листопада, 2021 р., 15:27
10 листопада 2021 року відбулася нарада працівників служби у справах дітей Меденицької селищної ради та Центру надання соціальних послуг Меденицької селищної ради.
23 Вересня, 2021 р., 16:05
Часто, коли дитина не слухається батьків або робить щось не так, як їм хотілося би, її карають. Методи таких «репресій» можуть бути найрізноманітнішими, залежно від фантазії та жорстокості батьків: від заборони дивитися мультфільми до тілесних покарань (наприклад, побиття ременем).
17 Вересня, 2021 р., 19:27
Робота з сім’ями в с.Летня та с.Ріпчиці
17 Вересня, 2021 р., 10:51
Міністерство соціальної політики за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) розпочинає розробку єдиної Національної стратегії у сфері забезпечення прав дітей. Стратегія стане орієнтиром для всіх органів влади на національному та місцевому рівні та допоможе реалізувати міжнародні зобов’язання України щодо захисту прав дітей. Про це повідомила Міністр соціальної політики України Марина Лазебна.
01 Вересня, 2021 р., 09:58
30.08.2021 року службою у справах дітей спільно з працівниками Догобицької пожежно-рятувальної служби, поліцейським офіцером громади та сільським старостою проведено профілактичний рейд в с.Грушів. Відвідано багатодітні сім?ї та людей похилого віку, які проживають у житлових будинках з пічним опаленням. Проведено роз’яснювальні бесіди з місцевими жителями щодо необхідності дотримання правил протипожежної безпеки, усунення чинників, що можуть спричиняти виникнення небезпечних ситуацій.
19 Серпня, 2021 р., 10:33
Службою у справах дітей Меденицької селищної ради спільно з поліцейським офіцером громади, начальником сектору ювенальної превенції Дрогобицького райвідділу поліції та старостою Летнянського старостинського округу проведено профілактичний рейд в с.Летня.
21 Липня, 2021 р., 11:24
Ми живемо в інформаційному середовищі. Комп’ютери, планшети, смартфони, соціальні мережі – важко уявити собі сферу життя, в яке ще не проникли сучасні технології. Не тільки дорослі користуються перевагами новітніх технологій, а й діти. Та разом з перевагами виникають і небезпеки.