Служба у справах дітей

17 Листопада, 2022 р., 15:36
Консультаційний центр надає підтримку громадянам України  у режимі онлайн та офлайн щодо:
10 Листопада, 2022 р., 14:11
Законом України «Про охорону дитинства» визначено, що кожна дитина має право на проживання в сім’ї разом з батьками або в сім’ї одного з них та на піклування батьків.
22 Вересня, 2022 р., 12:46
Днями Центром надання соціальних послуг та Службою у справах дітей Меденицької селищної ради відвідано Обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Святого Пантелеймона в місті Стебник, куди влаштовано особу з числа дітей-сиріт з інвалідністю, що виховувалася у прийомній сім?ї в с. Верхній Дорожів.
10 Червня, 2022 р., 15:22
Заклики до «негайного усиновлення» під час війни – це або кричуще невігластво, або свідоме шахрайство, вважають у Міністерстві соціальної політики України. Це стосується публікацій у ЗМІ та соцмережах щодо дітей, які втратили батьків або проживали в закладах інституційного догляду поряд із місцями активних бойових дій і були евакуйовані в більш безпечні регіони України та за кордон. Відомство застерігає від порушення прав дітей та поширення недостовірної інформації і роз’яснює, як допомогти дитині правильно.
01 Червня, 2022 р., 10:36
Нехай діти завжди будуть щасливими і голосно сміються від радості.
31 Березня, 2022 р., 14:23
Патронат над дитиною – це «швидка сімейна допомога» дитині та її сім’ї, яка передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання нею, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.
22 Лютого, 2022 р., 10:22
Національна гаряча лінія для дітей та молоді працює кожного дня
22 Лютого, 2022 р., 10:04
Проблема підліткового суїциду у нашій країні на сьогодні, на жаль, є актуальною. За даними правоохоронців, щороку накладають на себе руки до півтори сотні неповнолітніх.
22 Лютого, 2022 р., 10:02
Конфлікти – частина повсякденного життя майже кожної людини. Непорозуміння виникають як при взаємодії з незнайомими людьми, так і при спілкуванні з колегами, друзями, близькими.