послуги пенсійного фонду

28 Грудня, 2021 р., 09:35
ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА "Призначення тимчасової державної допомоги непрацюючій особі, яка досягла пенсійного віку, але набула права на пенсійну виплату у зв'язку з відсутністю трудового стажу"
24 Грудня, 2021 р., 15:59
ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА "Призначення грошової компнсації вартості проїзду до санаторнокурортного закладу (відділення соціального профілю) і назад особам, які супроводжують осіб з інвалідністю І та ІІ груп з наслідками травм і захворюванням хребта та захворюванням спинного мозку"
24 Грудня, 2021 р., 15:52
ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА "Надання грошової допомоги особі, яка проживає разом з особою з івалідністю і чи ці групи внаслідок психічного розладу, яка за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за нею"
24 Грудня, 2021 р., 15:49
ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА  "Надання державної допомоги на дітей одиноким матерям"
24 Грудня, 2021 р., 15:48
"Надання тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме"
29 Вересня, 2021 р., 10:19
ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА з підтвердження періодів роботи, що зараховуються до стажу роботи для призначення пенсії на пільгових умовах або за вислугу рокув у разі ліквідації підприємства, установи, організації без визначення правонаступника
29 Вересня, 2021 р., 10:03
ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА з підтвердження періодів роботи на підприємствах, установах, організаціях, які розташовані на тимчасово окупованій території, якщо в трудовій книжці є записи з виправленням, або недостовірні чи неточні записи про періоди роботи
24 Вересня, 2021 р., 16:04
ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА з призначення пенсії у зв'язку з втратою годувальника відповідно до Закону  України "Про загальнообов'зкове пенсійне страхування"
24 Вересня, 2021 р., 16:00
ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА з реєстрації користувачів електронних послуг Пенсійного фонду України
24 Вересня, 2021 р., 15:57
ІНФОРМАЦІЙНА КАРТА за зміни способу виплати пенсій