19 Березня, 2024 р., 11:18
Грантові програми єРобота — це дієва допомога від держави для відновлення, створення власної справи з нуля, реалізації амбітних проєктів, генерування нових робочих місць та здобуття потрібних на ринку праці спеціальностей.
18 Жовтня, 2023 р., 12:18
ПРИМУСОВА ПРАЦЯ: як розпізнати і уникнути.
20 Серпня, 2021 р., 11:41
На № 3 від 12.08.2021р.
28 Травня, 2021 р., 11:31
Нові правила призначення і нарахування субсидій викликають багато запитань у існуючих та потенційних отримувачів. Міністерство соціальної політики України відібрало питання, що найчастіше зустрічаються, і підготувало вичерпні відповіді.
07 Травня, 2021 р., 15:36
 У зв’язку із змінами в законодавстві,  тимчасово припинено надання через ЦНАП послуг «Призначення субсидій вперше для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» до отримання Центром надання адміністративних послуг від органів соціального захисту населення затверджених змін.       При цьому повідомляємо, що таке тимчасове припинення не позбавить суб’єктів звернення можливості вчасно подати документи для отримання адміністративної послуги.
27 Жовтня, 2020 р., 10:00