Меденицька публічна біблотека

Дата: 13.05.2019 14:18

У Меденицькій  ОТГ з 22 січня 2019 року функціонує Комунальний заклад «Меденицька публічна біблотека»Меденицької селищної ради, у складі якої працює 3 бібліотеки-філії (с.Летня, с.Опори, с.Рівне).

Директор: Дмитрюк Людмила Ярославівна,

бібліотекар 1 категорії: Білоган Віра Євстахівна,Біла Галина Євстахівна

Бібліотека-філія с.Летня

Адреса:с.Летня, вул.Б.Хмельницького,76

Завідуюча бібліотеки с.Летня: Зубрицька Оксана Юліанівна,

бібліотекар 1 категорії: Пиль Наталія Борисівна

Бібліотека-філія с.Опори

Адреса: с.Опори, вул.

Бібліотекар бібліотеки-філії: Довган Галина

Бібліотека-філія с.Рівне

Адреса: с.Рівне, вул.Перемоги,16

Бібліотекар бібліотеки-філії с.Рівне: Бецко Лариса Василівна

Графік роботи: Вт – Сб., з 10.00 – 14.00, Вих д. Пд, Пд.

Головним напрямом діяльності бібліотек Меденицької об’єднаної територіальної громади є робота по забезпеченню можливості безперервної освіти членів громади, виховання любові до читання, сприяння засвоєнню вмінь і навичок пошуку та використання інформації. Бібліотека повинна створювати для своїх користувачів максимально комфортне середовище, бути відкритим центром для всіх тих, кому потрібна книга та психологічне розвантаження. Тому так важливо не обмежуватися традиційними формами роботи з читачами, а шукати нові шляхи популяризації бібліотечних ресурсів, розповсюдження знань, формування культури і духовності підростаючого покоління.

Основні функції бібліотек Меденицької ОТГ залишаються незмінними: сприяння створенню громадянського суспільства, розширенню соціокультурного простору читання, підвищення освітнього і культурного рівня населення, соціалізація людей, залучення їх до суспільного і культурного життя. Сьогодні особливо важливим є внесок у формування патріотизму, зниження соціальної напруги в суспільстві та його консолідації. Особлива увага  звертається на активне позиціонування послуг бібліотек, особливо в електронному вигляді, блогах, соціальних мережах.

Основна увага працівників зосереджена на індивідуальній роботі з користувачами, допомозі школам в забезпеченні навчально-виховного процесу відповідною літературою. Не менш важливою є краєзнавча робота та відзначення ряду знаменитих та пам’ятних дат.

Бібліотекарі у своїй роботі використовують різноманітні форми та методи масової роботи. Вся робота здійснюється у тісній співпраці з працівниками Народних домів громади, школами, громадськими організаціями.