МЕДЕНИЦЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ НАРОДНИЙ ДІМ

Дата: 13.05.2019 15:30

МЕДЕНИЦЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ НАРОДНИЙ ДІМ є самостійним закладом культури, що належить до комунальної власності Меденицької селищної ради та в організаційно-методичному плані підпорядкований виконавчому комітету Меденицької селищної ради.

Комунальний заклад створений з метою організації культурно-просвітницьких заходів, які покликані сприяти духовному відродженню українського народу, забезпечення реалізації державної політики в галузі культури, здійснення комплексу заходів, спрямованих на розвиток художньої творчості, виявлення обдарованої молоді і залучення її до роботи в гуртках, об’єднаннях, піднесення творчого потенціалу діючих колективів художньої самодіяльності та створення нових, зміцнення інтелектуальної, духовної спадщини, організації дозвілля населення, збереження та розвитку культури.

При центрі працюють творчі колективи мета яких спрямована на розвиток творчих здібностей мешканців громади, підростаючого покоління виявлення творчого потенціалу,виховання моральних якостей та любові до культурної спадщини нашого народу. Творчі люди нашої громади можуть розкрити свої здібності, свій творчий потенціал в таких жанрах художньої самодіяльності:

Хореографічний ; вокальний; художнього слово; драматичний.

КЗ «Меденицький селищний народний дім»

• Директор – Сенюк Ірина Ігорівна.
  • Художній керівник – Гнатків Микола Степанович.

До комунального закладу входять такі структурні підрозділи:

• Філія смт. Меденичі– завідувач Полівода Ірина Володимирівна, художній керівник Токарчук Володимир Адамович.
  • Філія с. Летня – завідувач Паньків Оксана Володимирівна, художній  керівник Кінаш Надія Іванівна.
  • Філія с. Рівне– завідувач Драп Любов Василівна.

Графік роботи для комунального закладу «Меденицького селищногонародного дому», філії смт. Меденичі, філії с. Летня, філії с. Рівне :

Дні роботи                                           Перерва

середа        13.00 – 22.00                   17.00 –  18.00

четвер        13.00 – 22.00                   17.00 –  18.00

п’ятниця    13.00 – 22.00                   17.00 –  18.00

субота         15.00 – 24.00                  18.00 –  19.00

неділя         15.00 – 24.00                  18.00 – 19.00

Вихідні дні: понеділок, вівторок.