Майстер клас по виготовленню квітів з гофрованого паперу в с.Летня

Дата: 03.06.2019 11:35

Сьогодні все більшу популярність набувають вироби з гофрованого паперу. Це легко пояснити досить простою технікою виконання та оригінальністю готових виробів. Як з гофрованого паперу своїми руками зробити квітку. Технік виготовлення досить багато. Всі вони досить прості, а в результаті виходить красива і ніжна квітка.

Зробити щось цікаве із гофрованого паперу запропонувала своїм читачам завідуюча бібліотеки-філії села Летня Зубрицька Оксана Юліанівна, яка і провела майстер-клас по виготовленню квітів з гофрованого паперу “Український віночок”. Маса позитивних емоцій, гарно і корисно проведений час запам’ятаються дітям надовго, а в бібліотеці залишиться на згадку корзина із виготовлених квітів.