Вихованці відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю відвідали зоопарк "Лімпопо"
Дата: 17.07.2019 16:44
Кількість переглядів: 684
13 липня вихованці відділення комплексної реабілітації дітей інвалідів м.Зборів Тернопільської області відвідали зоопарк ”ЛІМПОПО” разом з вчителем-реабілітологом Галиною Бабиною та батьками. Адіміністрація зоопарку організувала дітям безкоштовний вхід і цікаву екскурсію. Діти побачили для себе багато екзотичних тварин, від яких навіть не хотіли відходити.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04374743/3e5149ac0799d53e3caa4cde036ad1f8.jpg)
« повернутися