НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР, В РАМКАХ ПРОЕКТУ "ДОБРОБУТ ГРОМАД"

Дата: 01.08.2019 10:59

31 липня 2019 року відбувся навчально-практичний семінар в рамках проекту «Добробут громад» за підтримки Агроіндустріального холдингу МХП, в якому взяли участь працівники апарату Меденицької селищної ради, працівники комунальних закладів, що входять до складу Меденицької ОТГ, студенти та жителі селища.

Проводили семінар голова правління ГО «Громадський центр «Еталон» Леся Аронець та кандидат економічних наук, доцент Університету короля Данила Олена Зварич, яка провела практичне заняття «Інвестиції в ОТГ-як зробити громаду інвестеційно привабливою».

На семінарі присутні мали змогу ознайомитись із рядом важливих і цікавих питань. Також, в ході семінару розглянуто і приклади вирішення земельних питань при підготовці інвестиційних об'єктів, а також просторове планування, як важливий елемент підвищення інвестиційної привабливості.