29 серпня - День пам'яті захисників України

Дата: 29.08.2019 10:07

Відповідно до Указу Призидента України від 23 серпня 2019 року № 621 29 серпня оголошено Днем пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

Просимо в цей день припустити Державний Прапор України на будинках і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій, а також обмежити проведення розважальних заходів.

Як відомо, саме 29 серпня 2014 року розпочався вихід українських військ з оточення під Іловайськом на Донбасі. За офіційними даними тоді загинули 366 українських військових і правоохоронців, 429 були поранені, 128 потрапили в полон, 158 вважаються зниклими безвісти.

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ І СЛАВА ГЕРОЯМ