Фестиваль меду в Меденичах

Дата: 17.09.2019 12:00

У неділю, 15 вересня, у Меденичах відбувся Фестиваль меду, який поступово стає візитівкою громади та улюбленим святом мешканців селища.

З вітальним словом до меденичан та гостей звернувся перший заступник ДРДА Руслан Щерба. Він відзначив, що український мед високо цінується в світі і є одним з головних продуктів, який Україна експортує за кордон, побажав пасічникам успішної праці, щедрих медозборів, а святочній громаді – цікаво і весело провести час. Привітали учасників фестивалю депутат львівської обласної ради від Дрогобиччини Михайло Задорожний, голова товариства пасічників «Підгір’я» Петро Кушнір, Меденицький селищний голова Володимир Шулак.

Свою продукцію представили найкращі пасічники. Приїхали бджолярі також з Івано-Франківщини та Закарпаття.

Відбувся парад мистецьких колективів та пасічників. Свято, яке зібрало чисельних гостей, бджолярів, мистецькі колективи з Дрогобиччини та з інших регіонів, було організоване на високому рівні. Окрім насиченої та цікавої культурної програми на відвідувачів чекали смачні страви, солодощі, різноманітна медова продукція.