Книжкова виставка у Меденицькій бібліотеці

Дата: 18.09.2019 16:36

17вересня виповнилось 155 років від дня народження Михайла Коцюбинського. Блискучий новеліст, що створює невеликі за розміром, але психологічно напружені твори. Під знаком Коцюбинського розвивалася чи не вся українська психологічна проза першої половини хх століття. Вплив його імпресіоністичної манери відчутний у різних молодих майстрів двадцятих років. Саме Михайло Коцюбинський одважився заглянути в такі глибини людської психіки, які відкривалися небагатьом, він безбоязно переступив табу і розкривав неоднозначність та суперечливість душевного світу, той сенс складності, який був важливою рисою європейського модернізму. "Михайло Коцюбинський, один з найкращих майстрів українського слова" під такою назвою в Меденицькій центральній бібліотеці організована виставка письменника.