Флешмоб «Діти України за мир та єдність» в селі Летня

Дата: 23.09.2019 09:46

Міжнародний день миру відзначають у всьому світі за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства і вогню. Його почали святкувати у 1982 році. Привернути увагу до проблеми миру на землі - ось основна мета цього свята.

Сьогодні, коли в  нашій країні лунають постріли та проливається людська кров, міжнародний день миру є особливим святом.

З метою привернення уваги учнів школи до питань збереження миру задля стійкого прогресу людства та дотримання принципів гуманності, свободи, добра  і поваги, що закладені в Декларації Генеральної асамблеї ООН про право народів на мир, 21 вересня 2019 року у Народному домі села Летня відбувся флешмоб «Діти України  за мир та єдність», в якому прийняли участь учні 5-7 класів.
За допомогою патріотичного флешмобу діти ще раз підкреслили  своє прагнення до єдності та миру в Україні. Загалом захід пройшов цікаво, як учасники, так і глядачі отримали багато позитивних емоцій.