Дата: 27.09.2019 15:28

Меденицька селищна рада  оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

• спеціаліста І категорії відділу фінансів обліку та звітності

Основні кваліфікаційні вимоги до кандидатів: відповідна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра,спеціаліста,  володіння комп’ютерною технікою.

• спеціаліста І категорії (з питань охорони здоров’я) .

Основні кваліфікаційні вимоги до кандидатів: відповідна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра,спеціаліста, стаж роботи за фахом не менше 5 років, володіння комп’ютерною технікою.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають  до конкурсної комісії такі документи:

• заяву на участь в конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4х6;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України “Про запобігання   корупції”;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

Інформація щодо конкретних  функціональних обов’язків та умов оплати праці надається кадровою службою додатково.

Термін прийняття документів впродовж 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: смт.Меденичі, вул. вул. Незалежності,52 телефон  470577”.