У Меденицькій бібліотеці відбулася презентація книги

Дата: 02.10.2019 17:22

Поезія... Вона покликана хвилювати, давати насолоду, плекати високі почуття, збагачувати духовність. Наше селище Меденичі багате талантами. Треба тільки їх помічати та відкривати для себе. Одна з таких талановитих людей це Віра Бережницька, лікар педіатр, яка все своє життя присвятила дітям. Сьогодні 2 жовтня вона завітала до нас в літературну вітальню Меденицької публічної бібліотеки з презентацією своєї книги поезій "Життєве поле". Під час цієї зустрічі Віра Бережницька поділилася секретами того, що надихнуло її на створення цих віршів. У підготовці проведення цього заходу взяли участь працівники Меденицької публічної бібліотеки, народного дому і Дробицької районної бібліотеки для дітей.