Інформаційна година "Пісня про вічну молодість" у Меденицькій бібліотеці

Дата: 09.10.2019 17:04

Богдан-Ігор Антонич - осібне явище в українській поезії. Йому не минуло й 30 років, а він уже утвердився як поет. Закоханий у природу натхненний лірик, якого Іван Огієнко назвав "сонячним". Митець з неповторним баченням і відтворенням світу. Художник європейського рангу. Смерть передчасно забрала поета , змістом творчості якого було оспівування життя, захоплення усіма його буйними, нестримними, сказати б, язичницькими проявами: Я, сонцеві життя продавши За сто червінців божевілля, захоплений поганин завжди, поет весняного похмілля. З нагоди 110 річниці від дня народження поета 8 жовтня працівники Меденицької центральної бібліотеки провели інформаційну годину "Пісня про вічну молодість". Також в бібліотеці організована книжкова виставка :"Не гордуй ти життям молодим".