ВІЧЕ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Дата: 11.10.2019 15:52

В історії нашої Батьківщини є багато подій і дат, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі. 14 жовтня – одна з таких дат. Вона поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, а також й  державне свято - День захисника України.

З цієї нагоди 11 жовтня у Меденицькій громаді біля пам’ятника «Борцям за волю України» відбулося віче пам’яті. Учасники віча разом зі керівництво громади, представники громадськості, учнями школи, працівниками культури та небайдужими мешканцями селища зібрались, щоб засвідчити свою повагу й подякувати почесним гостям свята - тим, хто у різні часи стояв на захисті нашої Батьківщини, і, хто сьогодні на сході країни відстоює спокій нашого спільного дому – України, її територіальну цілісність та незалежність.

Учасники віча разом зі священиками о.Мирославом та о.Анатолієм помолилися за всіх борців за волю України.

Депутат обласної ради Михайло Задорожний подякував військовим, учасникам  операції Об’єднаних сил, добровольцям та ветеранам за мужність, звитягу та самовіддану працю в ім’я  миру  та  майбутнього. Голова Меденицької громади побажав усім мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди, віри в щасливе майбутнє української держави.

Хвилиною мовчання гості та запрошені вшанували пам’ять борців за волю та незалежність України.

По закінченню віче, присутні та запрошені поклали  квіти та запалили лампадки на могилі Сусяка Романа.

Відзначення Дня захисника України пройшло у дусі патріотизму, любові до України та незнищенної віри у мир на нашій землі.