Книжкова виставка "Подвижник церкви і науки" у Меденицькій бібліотеці

Дата: 02.11.2019 16:16

Андрей Шептицький (1865-1944). Праведник віри-таким знають митрополита Шептицького в усьому світі, адже під час Другої світової війни він власними зусиллями врятував сотні єврейських родин від неминучої смерті. А для української церкви митрополит Андре-одна з найвеличніших постатей. Його вчинками завжди керували любов та правда, і, мабуть, саме тому Андрей Шептицький здобув загальну повагу. У 36-річному віці він очолив Українську греко-католицьку церкву і був її очільником до кінця свого життя. Андрей Шептицький був людиною великої сили волі, патріотом своєї країни, який заповідав своїм нащадкам:"Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою й невтомно працею любіть Україну...". 1 листопада минуло 75 років з дня Смерті Андрея Шептицького, видатного культурного діяча, митрополита Галицького, Архієпископа Львівського, видавця, редактора, публіциста. У зв'язку з цією подією у Меденицькій центральній бібліотеці оформлено книжкову виставку "Подвижник церкви і науки".