Літературний калейдоскоп в Меденицькій бібліотеці

Дата: 12.11.2019 08:57

Рідна мово материнська, Ти душа мого народу, Будь від роду і до роду Рідна материнська мово. Любов до рідної мови починається ще з колиски, з маминої пісні. У них материнська ласка і любов, світ добра, краси і справедливості, щира віра в магічну силу слова. Рідна мово! Мудра берегине, що не давала погаснути земному вогнищу роду нашого і тримала народ на небесному олімпі волелюбності, слави і гордого духу. Мова рідна, ти життя народу І культури рідної краса. З під меча недолюдка-заброди Твоя сила знову воскрес! Вірую, прийде твоє дозріння! Вірую у долю твоїх днів! Бо народ, що мав таке коріння, Не зміліє в паводках віків. "Українська мова:від заборони і переслідувань до державного визнання." Під такою назвою в Меденицькій бібліотеці організовано літературний калейдоскоп.