Година пам' яті "Лихоліття Голодомору 33-го" у Меденицькій центральній бібліотеці

Дата: 22.11.2019 13:57

Щороку у четверту суботу листопада українці вшановують День пам'яті жертв голодоморів. Традиційно в цей день громадяни відвідують поминальне богослужіння і покладають свічки до пам'ятників жертвам голодоморів В Україні. Голодомор 1932-33років був спланованим і продуманим. В українців повністю вилучили зерно та харчі, позбавивши можливості вижити. У результаті голодомору загинули щонайменше 4 мільйони українців. Минуло понад 80 років, але чи можна забути те, що стало частиною генетичної пам'яті? І не тільки знати й пам' ятати, а й передавати це знання дітям і онукам, шанувати пам'ять загиблих, робити все можливе аби подібні трагедії не могли повторитися ніколи. Про що і йшла мова під час години пам' яті "Лихоліття Голодомору 33-го" у Меденицькій центральній бібліотеці.