Акція"Запали свічку пам'яті" в селі Летня

Дата: 25.11.2019 12:28

У суботу, 23 листопада, біля пам'ятника "Скасування спадщини" було проведено громадську Акцію "Запали свічку пам'яті", щоб об'єднатися з українцями всього світу та іноземними громадянами. Задля пам'яті про один із найбільшіх злочинів в історії людства ХХ століття. Отець Володимир відправів панахиду біля пам'ятника "Скасування спадщини", за невинно убієнних, що померли від голоду в 1932-1933 роках. Відтак біля храму пролунали дзвони, що нагадали про ту страшну трагедію, штучно створену комуністичним режимом. Участь у заході взяли працівники Народного дому, бібліотеки, діти та жителі села Летня.