Шановні колеги, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

Дата: 06.12.2019 10:41

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування - державного свята, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту демократичного суспільства. Це свято нашої громади, громади кожного села, селища та їх мешканців. Відзначення його - є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців.

Висловлюєм  вдячність депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі.

Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі заради становлення та розвитку рідного краю. Нехай їхній багатий досвід роботи в органах самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас.

Сердечно бажаєм усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному жителю міцного здоров`я, достатку і благополуччя. Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а  непохитна віра у щасливе майбутнє додають  сили і наснаги.