Інформаційна година "Знавці правознавства" в бібліотеці села Рівне

Дата: 10.12.2019 14:56

10 грудня в бібліотеці с. Рівне було проведено Інформаційну годину на тему: " Знавці правознавства" присвячену  до дня " Захисту прав людини". Відзначається щорічно відповідно до резолюції Генеральної Асамблеї ООН А/RES/423 V. Мета заходу: поглибити та розширити знання учнів про права людини та громадянина України, ознайомити присутніх із документами про права людини, розвивати вміння дітей використовувати юридичні терміни, наводити приклади дотримання та порушення прав людини в повсякденному житті, уміння давати поради, застерігати від вчинення правопорушень, сприяти вихованню правомірної поведінки, виховувати повагу та необхідність дотримання законів, прав та обов'язків. Провів інформаційну годину Бецко Ярослав Васильович депутат Меденицької ОТГ села Рівне.