Історичний екскурс "Єдина і неподільна Україна" у Меденицькій бібліотеці

Дата: 22.01.2020 20:55

День 22січня, день самостійності й соборності української держави. Це не тільки велике й світле минуле, це, впершу чергу, - символ майбутнього, це бойовий клич України, яке ще має прийти. Ітому святкуючи цю дорогу величну нашій пам'яті дату, ми не оплакуємо минулого-ми робимо підсумки того, що ми вчинили за останні роки, щоб якнайбільше наблизитися до здобуття того, що в нас насильно забрали й що треба ще зробити, щоб майбутня річниця не зустріла нас на тому самому місці, де ми були рік назад. Ми - нація в поході, в наступі, а не у відступі. І от останні роки дозволили багатьоом з нас там, на рідних землях, мати змогу взяти святу зброю в руки й найвищими жертвами засвідчити нашу національну волю. 22січня і наші заяви не є фразою, але єзмістом і сенсом цілого нашого життя. До цієї дати працівниками бібліотеки був проведений історичний екскурс "Єдина і неподільна Україна".