Меденицька селищна рада
Львівська область, Дрогобицький район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Виїзний прийом громадян в Меденицькій селищній раді

Дата: 27.01.2020 14:39
Кількість переглядів: 435

Сьогодні, 27 січня 2020 року, в приміщенні Меденицької селищної ради відбувся виїзний прийом громадян заступником начальника відділу "Дрогобицького бюро правової допомоги" Петром Габрівським.

Під час прийому громадян мешканці громади отримали юридичні консультації з питань реєстрації права власності на земельну ділянку, норм безоплатної передачі земельних ділянок громадянам, у тому числі для ведення особистого селянського господарства, садівництва, будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель. Йшлося також про особливості надання земельних ділянок в оренду, встановлення земельних сервітутів, проблемні питання оформлення спадщини за законом і за заповітом тощо.

Крім того, Петро Габрівський провів інформаційну сесію для працівників Меденицької селищної ради, зокрема, звернув увагу на особливості законодавчого регулювання надання безоплатної первинної правової допомоги органами місцевого самоврядування, основні принципи та цінності, на яких ґрунтується надання такої правової допомоги, а також терміни її надання.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора