Годинуа безсмертя "На Аскольдовій могилі український цвіт" в Меденицькій бібліотеці

Дата: 29.01.2020 14:47

Крути-сумна, але славетна сторінка нашого літопису. Ця назва стала символом українського відродження. У січні 1918 року саме сила національної ідеї покликала молодь і студентство столиці новонародженого Української Народної Республіки стати на захист рідної країни. Подвиг і самопожертви цих юнаків-дороговказ всім наступним поколінням. Зірка героїв Крут сяяла тисячам і тисячам учасників національно-визвольних змагань Українського народу. До цієї дати в центральній Меденицькій бібліотеці працівники бібліотеки провели годину безсмертя "На Аскольдовій могилі український цвіт." Про героїчні події нашої історії-бій під Крутами можна ознайомитися переглянувши книжкову виставку :"Крути-символ національної честі".