У Меденицькій ОТГ відбулись заходи до Дня вшанування Героїв Небесної Сотні

Дата: 21.02.2020 09:21

На шляху до незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку є і Герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби із злом, заплативши за перемогу надвисоку ціну – власне життя.

Із метою увічнення громадянської і національної відваги, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні сьогодні, 20 лютого  2020 року в Меденицькій ОТГ пройшли заходи по  вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні.

• Відбулося урочисте відкриття пам’ятної дошки загиблим в АТО випускникам Меденицького  ліцею;
  • Вечір пам’яті в смт Меденичах «Вам наша пам’ять і любов»;
  • Вшанування пам’яті Героїв в селі Летня відбулося на меморіалі Героям Небесної Сотні;
  • В Народному домі села Опори пройшов вечір пам’яті  «А сотня відлетіла в небеса».

Вшанувати пам`ять героїв прийшли представники влади , духовенство, працівники установ і організацій, громадські і політичні діячі, небайдужі мешканці.

У жалобі всі присутні схилили голови за Героїв, котрі загинули за світле майбутнє України. Хвилиною мовчання, покладанням квітів вшанували пам'ять Героїв, і помолились за їхні душі.