Повідомлення про оприлюднення проекту Детального плану території (ДПТ) та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

Дата: 04.03.2020 11:58

1) Детальний план території земельних ділянок для підготовки Лотів під продаж на земельних торгах у формі аукціону за адресою: Львівська область Дрогобицький район с. Опори, вул. Перемоги для будівництва і обслуговування придорожнього сервісу та споруд для обслуговування та зберігання транспорту.

Метою розроблення ДПТ – розробка трьох земельних ділянок для розміщення та експлуатації придорожнього сервісу та споруд для обслуговування і зберігання транспорту.

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДПТ – Меденицька селищна рада.

Розробник ДПТ – ТзОВ «ПО «УкрЗахідУрбанізація».

Розробник СЕО – ТзОВ «Центр Проект ЛТД».

3) Дата початку проведення громадського обговорення з моменту оприлюднення повідомлення;

Строк обговорення – 30 днів з дня оприлюднення повідомлення;

Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань: 10 квітня 2020 року о 12:00 год. в приміщенні Меденицької селищної ради (Львівська обл., Дрогобицький р-н, смт Меденичі, вул. Незалежності, буд. 42).

Ознайомитися з проектом і надати зауваження та пропозиції до ДПТ та звіту про СЕО можна за адресою: Львівська обл., Дрогобицький р-н, смт Меденичі, вул. Незалежності, буд. 42. Адреса сайту: https://medenycka-gromada.gov.ua/

Розпорядником інформації щодо стану довкілля та інформації пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДПТ є Меденицька селищна рада.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ДПТ: не передбачено.