Голосне читання творів Т.Г. Шевченка у Меденицькій бібліотеці

Дата: 11.03.2020 16:37

Уже для багатьох поколінь українців Шевченко росте й розвивається в часі, в історії, і нам ще йти і йти до його осягнення. Ми щиро захоплюємося високим образом Кобзаря, його громадською принциповістю і моральною чистотою, почуттям соціальної і національної справедливості. До Шевченківських днів у центральній Меденицькій бібліотеці було проведено для дітей голосне читання творів Т. Шевченка. Також в бібліотеці організовано книжкову виставку "Живи у правді віковій." Для експозиції підібрано літературу, що розкриває творчий та життєвий шлях Т. Шевченка, його спадок як письменника, мислителя і борця за волю України.