Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Дата: 13.03.2020 12:53

МЕДЕНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕБ та НС МЕДЕНИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

82160 смт. Меденичі  вул. Незалежності, 52   тел. 47-05-07

Протокол № 1

Першого засідання  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Меденицької селищної ради.

Від 12 березня 2020 року                                                    смт Меденичі

Головував:голова  комісії з питань ТЕБ і НСМеденицької селищної ради, селищний голова  .В.Шулак.

Присутні:

- члени комісії з питань ТЕБ і НС (згідно списку);

Запрошені: отці-парохи релігійних конфесій, що знаходться на території Меденицької селищної ради.

Порядок денний:

1.1Щодо запобігання поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-2019,на території Меденицької селищної ради. (Доповідачі – Хоронжак М.Т. – завідувач поліклінічного відділення Меденицької лікарні №1).

За результатами розгляду питання порядку денного чергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Меденицької селищної ради, на виконання ПКМУ від 11 березня 2020 року № 211 та протоколу засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 11.03.2020 року № 5,

ВИРІШИЛИ:

1. Установити з 12 березня до 3 квітня 2020 р. на території Меденицької селищної ради карантин, заборонивши:

- відвідування закладів освіти її здобувачами;

- проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Спортивні заходи дозволяється проводити без участі глядачів (уболівальників).

1. Спеціалісту 1 категорії гуманітарного відділу селищної ради з питань культури, молоді та спорту – Л.Дякович довести дане рішення комісії до керівників спортивних організацій, народних домів та бібліотек селищної ради.

Термін: 12.03.2020 року

1. Спеціалісту 1категорії гуманітарного відділу селищної ради з питань освіти – Л.Ладанай довести дане рішення комісії до керівників навчальних закладів селищної ради.

Термін: 12.03.2020 року

1. Отцям-парохам всіх релігійних конфесій, що знаходяться на території Меденицької селищної ради вжити заходів для запобігання поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-2019 під час богослужінь в храмах (особливий період -  два тижні перед, підчас, та два тижні після Великодніх свят). Забезпечити храми дезинфікуючими засобами для протирання релігійних атрибутів, до котрих прикладаються (цілують) віряни, наголошувати під час проповідей про культуру чхання/кашляння в місцях масового скупчення людей.

Термін: постійно

1. Рекомендувати в.о.старости Летнянського та Опорівського старостинських округів, керівникам підприємств, установ і організацій відповідно до своїх компетенцій обмежити особистий прийом громадян. Комунікації із громадськістю намагатись проводити в телефонному режимі чи з використанням електронних засобів зв’язку.

Термін: до особливого розпорядження

1.6. Контроль за виконанням рішення комісії залишаю за собою.

Селищний голова                                                                    Володимир Шулак

Відповідальний секретар комісії                                     Петро Бохонок