Увага! Увага! Увага!

Дата: 20.03.2020 10:16

Шановні мешканці Меденицької ОТГ!

На території Львівської області зафіксовані випадки з підозрою захворювання на коронавірусну інфекцію.

У зв'язку з оголошеними карантинними заходами просимо всіх без гострої необхідності не виходити з будинків і квартир. У разі потреби вийти на вулицю уникайте скупчення людей, користуйтеся громадським транспортом лише у виключних випадках.

Зберігайте спокій! Заклади, які здійснюють продаж продуктів, засобів гігієни, лікарських засобів на території   громади  працюють в звичайному режимі.

Звертаємо Вашу увагу на те, що у зоні підвищеної небезпеки перебувають особи у віці понад 60 років - перебіг хвороби у них проходить з ускладненням та може призвести до летального результату.

Закликаємо вжити заходів, щоб Ваші близькі літнього віку залишалися вдома та були забезпечені всім необхідним.

Запам’ятайте: Ваше відповідальне ставлення до виконання всіх карантинних заходів допоможе зберегти ваше здоров'я, здоров'я ваших рідних та врятувати здоров'я та життя оточуючих.