Вітанняз світлим святом Пасхи!

Дата: 17.04.2020 11:40

З щирим серцем і з великою радістю вітаю жителів та гостей Меденицької громади з Світлим Днем Христового Воскресіння!

У ці передсвяткові дні, мабуть кожен, намагається завершити усі важливі справи та клопоти. Адже наближається світле свято - Воскресіння Христового! Великдень приносить нам довгоочікувану радість перемоги Сина Божого, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, поселяє спокій у серцях та примножує віру. Тож нехай Божа ласка та благословення наповнять Ваше життя, а мир, любов та злагода запанують у Вашій оселі. Бажаєм гарного настрою, відмінного здоров’я, сімейного затишку, незмінного успіху та здійснення усіх задумів!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою, голова Меденицької селищної ради     Володимир Шулак