Благодійна акція

Дата: 17.04.2020 17:14

Великдень – це свято, яке приносить у наші сім´ї злагоду, закликає творити добрі діла та бути милосердним. Цього року напередодні великого християнського свята ми хотіли підтримати людей, які потребують нашої допомоги. Відтак, цього тижня у рамках благодійної акції фахівець із соціальної роботи Меденицької селищної ради організувала доставку Пасок від Меденицької пекарні для сімей Меденицької ОТГ, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Складаємо щиру подяку ФОП Вовк Нелі Іванівній, яка в складних умовах сьогодення знаходить можливість допомогти людям. Нехай добро, яке вона творить, повертається їй сторицею.