Рішення комісії ТЕБ та НС Меденицької селищної ради

КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕБ та НС МЕДЕНИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ     РАДИ

82160 смт. Меденичі  вул. Незалежності, 52   тел. 47-05-07

Протокол № 6

Позачергового засідання  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Меденицької селищної ради.

Від 24 квітня 2020 року                                                    смт Меденичі

Головував: голова  комісії з питань ТЕБ і НС Меденицької селищної ради, селищний голова  В. Шулак.

Присутні:

- члени комісії з питань ТЕБ і НС (згідно списку);

Запрошені: отці-парохи релігійних конфесій, що знаходяться на території Меденицької селищної ради.

Порядок денний:

1.Про введення додаткових заходів для недопущення розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2 на території Меденицької селищної ради в поминальні дні.

2. Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та виконання заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої корона вірусом COVID – 19.

3.Про розгляд змін, що вносяться до актів Кабінету Міністрів України.

СЛУХАЛИ:  Про введення додаткових заходів для недопущення розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID – 19,спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2 на території Меденицької селищної ради в поминальні дні.

За результатами розгляду питання порядку денного позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Меденицької селищної ради, на виконання вимог Постанови Головного державного санітарного лікаря України №11 від 21.04.2020року, відповідно до статей 30, 40, 41 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», ст.32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»,

ВИРІШИЛИ:

1.З метою протидії поширенню корона вірусної хвороби (COVID-19) в місцях перебування масового скупчення людей, закрити для відвідування кладовища, крім випадків здійснення поховання померлого, за умови проведення поховальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема, участі не більше ніж 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше ніж 1,5 метри.

Термін виконання: до особливого розпорядження.

СЛУХАЛИ:  Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та виконання заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої корона вірусом COVID – 19.

За результатами розгляду питання порядку денного позачергового засідання, враховуючи Постанову Головного державного санітарного лікаря України від 13.04.2020року №9 щодо втрати чинності Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 30.03.2020року №5 «Щодо протидії поширенню корона вірусної хвороби (COVID – 19) в місцях торгівлі» комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Меденицької селищної ради,

ВИРІШИЛА:

1.Призупинити з 24 квітня 2020 року функціонування ринку на адміністративній території Меденицької селищної ради.

Термін:  до стабілізації ситуації
 або до особливого розпорядження.

СЛУХАЛИ: Про розгляд змін, що вносяться до актів Кабінету Міністрів України.

За результатами розгляду питання порядку денного позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Меденицької селищної ради, на виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України №2911 від 22.04.2020року, комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Меденицької селищної ради,

ВИРІШИЛА:

1.Продовжити карантин на всій території Меденицької селищної ради до 11 травня 2020року.
2.Громадянам, керівникам установ, підприємств і організацій усіх форм власності неухильно дотримуватися усіх умов, прописаних у постанові Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020року №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби
COVID-19,спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2” зі змінами.

3.Спеціалісту 1 категорії гуманітарного відділу Меденицької селищної ради з питань культури, молоді та спорту – Л.Дякович опублікувати інформацію про результати засідання комісії на офіційному сайті ради.

Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Селищний голова                                        Володимир Шулак
Голова комісії з питань ТЕБ та НС