Протокол № 8 Позачергового засідання  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Меденицької селищної ради

Дата: 12.05.2020 12:57

МЕДЕНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕБ та НС МЕДЕНИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ     РАДИ

82160 смт. Меденичі  вул. Незалежності, 52   тел. 47-05-07

Протокол № 8

Позачергового засідання  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Меденицької селищної ради.

Від 12 травня 2020 року                                                    смт Меденичі

Головував: голова  комісії з питань ТЕБ і НС Меденицької селищної ради, селищний голова  В. Шулак.

Присутні:

• члени комісії з питань ТЕБ і НС (згідно списку);

Запрошені:

Порядок денний:

1.Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та виконання заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації через гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

СЛУХАЛИ: Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та виконання заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації через гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

За результатами розгляду питання порядку денного позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Меденицької селищної ради, беручи до уваги Протокол №18 позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 10 травня 2020року, зважаючи на характер розповсюдження територією Львівської області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2,

ВИРІШИЛИ:

1.Пункт 1 протоколу №7 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Меденицької селищної ради від 08 травня 2020року залишити без змін.

2. Встановити, що зміни, внесені під пунктами 2 та 3 протоколу №7 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Меденицької селищної ради від 08 травня 2020року вступають в дію з 15 травня 2020року або після стабілізації на території Львівської області епідеміологічної ситуації.

3.Спеціалісту 1 категорії гуманітарного відділу Меденицької селищної ради з питань культури, молоді та спорту – Л.Дякович опублікувати інформацію про результати засідання комісії на офіційному сайті ради, довести дану інформацію до керівників навчальних закладів та до керівників всіх релігійних конфесій, що знаходяться на території селищної ради.

Термін невідкладно.

4.Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Селищний голова                                        Володимир Шулак
Голова комісії з питань ТЕБ та НС